Hiina õpilane, kes müüs oma neeru, et osta iPadi

iphone ja ipad

Hiina õpilane oli nii meeleheitel, et osta iPad ja iPhone, et hakkas pakkuma müügiks enda neeru.

Ta sai oma neeru eest veidi üle 3300 dollari. Teismeline oli pärit ühest Hiina vaesemast provintsist, kust inimesed sageli lahkuvad, et leida töö ja parem elu mujal.

Pärast operatsiooni 2011. aastal ostis noormees iPhone ja iPadi. Kui ema küsitles, et kuidas noormehel oli võimalik neid osta, vastas ta, et müüs oma neeru.

Itaalia üliõpilane, kes müüb alasti fotosi Facebookis, et osta uus roller

paljad pildid

Itaalia üliõpilane müüb alasti fotosi Facebookis, et osta uus roller.

Mary ütles, et ta vajab hädasti raha armastatud mopeedi jaoks, kuid tööd on raske leida ning seetõttu ta lõi Facebooki lehe, et koguda natuke raha. Ta jagas ka lendlehti üle linna.

Ülikooli töötajad said talle jälile ning kontakteerusid tema vanematega. Mary aga selgitas, et ta ei teinud midagi valesti ja on juba teeninud küllaltki palju raha alasti fotode müügist.

Mees, kes müüs oma naise, et osta alkoholi

alks

Alkohoolikust India mees müüs oma naise 425 dollari eest, et osta alkoholi.

Ta müüs oma naise enda sõbrale. Õnneks kaebas murelik naise õde politseile. Alkohoolikust mees vahistati ning tuligi välja, et naine oli abiellunud tema sõbraga kohe peale seda, kui ta oli müüdud.

Paar, kes müüsid oma lapse, et osta iPhone

iphone-5-gold

Noor hiina paar müüsid oma tütre, et osta iPhone ja muid luksuskaupu.

Nad kuulutasid ajalehtedes, et müüvad lapse 8000 dollari eest. Politsei asus asja uurima  ning peatselt pidi noorpaar ka kohtus aru andma.

Paar selgitas kohtus, et tegutsesid lapse huvides, et lapsel oleks helgem tulevik ja neil oleks olnud materiaalsed raskused tema eest hoolitsemisel. Kuid veidral kombel oli näha krediitkaardi arvetest, et kohe pärast seda, kui laps oli müüdud, oli poest ostetud iPhone ja muid luksuskaupu.

Mees, kes müüb oma munandit, et osta unistuste auto

NISSAN AOOWOW

Kas sa müüksid oma kehaosa, et osta uut autot?

Mark Parisi müüks. Ta osales CBS-i populaarses arstide shows, kus arutles oma plaani müüa oma vasakpoolne munand 35 000 dollari eest.

Mees rõhutas, et ta ei müü seda igal põhjusel, vaid ainult selleks, et osta oma unistuste auto Nissan 370Z.

Õnneks tema soovitud auto hind on 30 000- 45 000 dollari vahel.

Mees, kes ostis endale kihlasõrmuse eest populaarse videomängu “Halo” raudrüü

halo suit

Mees pani oma naise kihlasõrmuse müüki

Mees lasi oma naisele projekteerida kalli kihlasõrmuse, et paluda teda endale naiseks. Naine aga jättis mehe ootamatult maha ja mehe maailm varises kokku.

Mees oli emotsionaalselt laastatud, kuid selle asemel, et sõpradega pidutseda ja elu nautida otsustas ta hoopis, et paneb naise kihlasõrmuse müüki. Sõrmus oli küllaltki haruldane ning seda oli raske müüa, kuid õnneks eBayst leidus ka lõpuks üks ostja.

Ta ostis endale saadud tulu eest videomängu Halo raudrüü ja kiivri. Loodetavasti aitab tema uus “ülikond” tal ka uue kallima leida.

Mees, kes müüs oma neeru, et osta oma naisele Hermesi käekott

hermersi kott

Mees pani disaineri käekoti pärast müüki oma neeru

Naised armastavad kalleid disaineri käekotte ja kingi, kuid tundub, et ka mõningad mehed on valmis end ohverdama, et seda rõõmu naisele pakkuda.

Kuna käekottide hinnad on niivõrd kallid, siis mõned mehed kasutavad äärmuslikke meetmeid, nagu 27-aastane Park. Mõni aeg tagasi tunnistas Park: ” Müüsin oma neeru, et osta Hermesi käekott oma tüdruksõbrale, meie esimese aastapäeva puhul.”

Kahjuks nende suhe lagunes kohe peatselt pärast seda ja Park hiljem tunnistas, et kahetseb oma tegu.

Ema, kes müüs oma lapse 15 000 dollari eest, et sõita Disney parki

disney

Ema müüs oma vastsündinud poja, et sõita Disney parki.

Tema vastsündinud poeg polnud planeeritud ning nii ta otsustaski, et viib hoopis saadud müügi tulu eest oma kaks eelmist last Disney maailma lõbutsema.

Laste vanaemale see aga ei meeldinud ning peatselt esitas ta politseile kaebuse ja naine arreteeriti.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!