Отзывы о Kaz Credit Line свидетельствуют о высоком уровне обслуживания и индивидуальном подходе к каждому клиенту. Компания предлагает широкий спектр кредитных продуктов, адаптированных под различные потребности заемщиков. Будь то потребительский кредит, автокредит или ипотека, Kaz Credit Line готова предложить оптимальное решение.

Credit 365 отзывы вызывают противоречивые чувства. С одной стороны, многие ценят оперативность выдачи денег и минимум документов. С другой - некоторые недовольны навязчивыми звонками при просрочке. Перед обращением стоит тщательно взвесить все за и против. Помните, что микрозаймы подходят только для краткосрочных нужд. Внимательно читайте договор и не берите больше, чем сможете вернуть.

Отзывы о Neo Credit разнятся. Одни хвалят простоту получения денег и оперативность службы поддержки. Другие жалуются на навязчивые звонки при просрочках. Большинство клиентов отмечает, что Neo Credit - надежный сервис для срочных займов https://fingo.kz/zaim/neo-credit/otzyvy/, но советует внимательно читать договор и не затягивать с возвратом, чтобы избежать крупных переплат.Need 7 viga tapavad aeglaselt suhteid või rikuvad abielu


Foto: Eluterve ja õnneliku suhte alus on partnerite vaheline mõistmine ja usaldus. Järgnevas artiklis on toodud 7 viga, mis viivad suhte või abielu purunemiseni. Artikkel avaldatud: 19.05.2017, 14:06.

Tänasel päeval elame me ühiskonnas, kus edukate ja õnnelike suhete protsent on madalam kui lahutatud ja õnnetute abielude protsent.

On enam kui selge, et abielud on kaotanud oma usaldusväärsuse. Noortel põlvkondadel on väga raske jääda pühendunuks oma partnerile kui mistahes varem ajaloos.

Hea ja õnnelik abielu teeb iga selles olija täiuslikuks ja õnnelikuks. Siinkohal on oluline, et mõlema partneri vahel valitseks täielik teineteisemõistmine.

Allpool on toodud 7 enimtehtavad viga, mis hävitavad enamiku suhteid.

Ootad, et Sinu partner muutub Sinu pärast

Üks asi on kindel, ükski inimene ei ole täiuslik. Kui Sa ootad, et Sinu partner muutub vastavalt Sinu soovidele, siis see võib põhjustada suhtes tohutuid probleeme.

Isegi kui üks partner tõotab muuta ennast armastuse pärast, siis ei juhtu see nii, nagu Sa oma vaimusilmas ette kujutad.

Parim lahendus on teha kompromisse ja muutuda koos, näiteks vabaneda mõnest halvast harjumusest.

Jääda alati igas asjas võitjaks

Inimesed võitlevad, et tõestada, et neil on õigus. Kui Sul on selline olukord, siis parem esita oma seisukohad ja paku välja lahendused, kuidas probleemi lahendada.

Lubades kolmandaltel isikutel sekkuda

See on üks levinumaid vigu, mida paarid saavad teha. Kolmanda isiku sekkumine teeb asjad tavaliselt veel hullemaks. Sa ei tea kunagi, kas see inimene on piisavalt küps, et teie probleemi lahendada.

Paaride jaoks on parim oma probleemid ise ära lahendada. Kui ise hakkama ei saa, siis tuleb pöörduda professionaali poole.


Jätta partner emotsionaalse ja füüsilise tähelepanuta

Kui partner jätab teise emotsionaalse ja füüsilise tähelepanuta tähendab see seda, et hakatakse otsima kedagi, kes neid täita suudab.

Pole vahet, mida Sa läbi elad või tunned, kuid anna oma partnerile teada, et Sa ikka armastad teda.

Erinevuste aktsepteerimine

Pole olemas kahte samasugust inimest siin maailmas. Me kõik oleme natuke erinevad. See on lihtsalt meie loomuses.

On väga oluline austada erinevusi Sinu ja Sinu partneri vahel. See oluliselt pikendab ja tervendab suhet.

Eksimuse mittetunnistamine

Kui ego on väga suur, siis on raske oma eksimust tunnistada, kuid andeks palumine ei tee haiget.

Ära lase egol hävitada oma armastust.

Kommunikatsiooni puudumine

Kui suhtes on kasvõi väike probleem, mis vajab lahendamist, siis on väga oluline sellest rääkida.

Paljud suhted kannatavad selle tõttu, et inimesed ei räägi omavahel piisavalt.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!