LOJAALNE LÕPUNI: see dobermann ohverdas oma elu, et päästa oma perekond. Tõeline kangelane!


Foto: Foto on illustreeriv. Õige foto koerast artikli allosas. TÄHELEPANU: foto võib olla häiriv! Artikkel avaldatud: 06.11.2020, 0:00.

Kindlasti oleme kuulnud väljendit «koer on inimese parim sõber». Võib tunduda, et seda väljendit kasutatakse üldise fraasina iseloomustamaks koeri ja fraasil puudub otsene tõestus, aga nii see ei ole.

Koerad on oma peremehele väga lojaalsed ja kaitsevad omanikke kasvõi elu hinnaga. Ja seda kinnitab ka järgmine Indias juhtunud ja peaaegu uskumatuna tunduv lugu, kus dobermann ohverdas oma elu, et päästa oma perekond.

Isane dobermann, kelle nime paraku ei ole avaldatud, elas koos perekonnaga Sebekapuri külas, Odishas Gajapati piirkonnas, Ida-Indias. Kuna oli mussoonvihmade hooaeg, mis ujutas üle kobrade urud, siis seetõttu maod olid otsimas uut varjupaika.

kobra

Oli esmaspäeva õhtune aeg, kui kobrad lähenesid majale, kus elas dobermann ja tema 8-liikmeline perekond. Ust valvav koer märkas lähenevaid madusid, kes proovisid majja siseneda. Ta takistas madude tee, rünnates neid.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!