Vaid 1% inimestest suudab lahendada selle mõistatuse vähem kui 2 minutiga


Foto: Lahenda piltmõistatus - pildil on peidetud loome. Topbuzz (pildi autori sõnul) suudab ainult 1% kõikidest arvajatest vähem kui 2 minutiga leida pildilt peidetud armsa looma. Kas Sina leidsid? Artikkel avaldatud: 30.01.2020, 0:00.

Mälumängude mängimine, ristsõnade ja mõistatuste lahendamine vms. on väga hea viis hoida mõistus teravana ning parandada loogilist mõtlemist. Ka järgnev piltmõistatus on üks neist, mis aitab teritada mõtlemist.

Mõistatus ei tundu iseenesest raskena ega ülejõua käivana. On pilt, millelt tuleb leida üles peidetud loom. Lihtsana tunduv ülesanne ei pruugigi olla nii kergesti lahendatav, eriti võttes asjaolusse, et sama pilti on internetis levitatud miljoneid kordi, aga kõigest väga vähesed suutsid hõlbsalt leida pidilt armsa looma.

Vastavalt pildi autorlehe, Topbuzz.com kinnitusel õnnestus pildilt tuvastada kahe minuti jooksul loom kõigest 1% kõigist arvanutest. Kõik teised, kes pildilt looma ei leidnud, nemad nägid pildil lihtsalt habetunud vanameest.

Nii, et proovi nüüd ise ka arvata (ära loe kommentaare ega vastuseid) ning kas leiad vähem kui 2 minutiga pildilt üles loom. Pilt siis artikli päises.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!