See mahl hävitab vähirakud kõigest 42 päeva jooksul


Foto: Rudolf Breuss oli Austria arst, kes pühendas oma elu parima loodusliku vähiravi avastamiseks. Artikkel avaldatud: 16.11.2023, 0:00.

Rudolf Breuss oli Austria arst, kes pühendas oma elu parima loodusliku vähiravi avastamiseks.

Ta on leidnud ainulaadse mahla retsepti, mis pakub suurepäraseid tulemusi võitluses vähiga. Ta on tänu oma unikaalsele avastusele terveks ravinud rohkem kui 45 000 inimest, kes on võidelnud vähiga ja muude ravimatute haigustega. Breuss ütles, et vähki on võimalik tõhusalt ravida ainult valkudega.

Ta töötas välja unikaalse toitumissüsteemi, mis kestab 42 päeva. Breuss soovitab juua lihtsalt teed ja köögiviljadest tehtud mahla, mille peamine koostisosa on punapeet. Nende 42 päeva jooksul jäävad vähirakud nälga ja surevad, samal ajal kui teie üldine tervis paraneb.

Selleks, et valmistada seda ainulaadset mahla, on sul vaja järgmisi orgaanilisi köögivilju:

  • Punapeeti (55%)
  • Porgandit (20%)
  • Sellerit (20%)
  • Kartulit (3%)
  • Redist (2%)

Sa pead lihtsalt kõik need koostisained blenderis kokku segama. Sellest hetkest algab ka Sinu ravi!

Punapeet on rikas paljude antioksüdantide, vitamiinide C, B1, B2, B6, foolhappe ja pantoteenhappe, mineraalide nagu kaaliumi, fosfori, magneesiumi, kaltsiumi, naatriumi, raua ja tsingi poolest. Seda loetakse üheks kõige tervislikumaks köögiviljaks üldse. Punane värv moodustub lilla pigmendi tulemusena.

Arvukad teaduslikud uuringud on kinnitanud, et punapeet on äärmiselt kasulik leukeemia ja vähi raviks.

Esiteks on punapeedis rikkalikult betaiini, mis aitab tõhusalt vähi vastu võidelda. Lisaks on sellel ka tugevad põletikuvastased omadused.

Punapeeti saab kasutada mitmesuguste vähkkasvajate raviks. See, et punapeet on kasulik ka rasedatele, on tingitud asjaolust, et punapeedis sisaldub palju foolhapet. See parandab maksa ja sapipõie funktsioneerimist ning aitab ära hoida kõhukinnisust. Punapeet aitab peavalu, hambavalu, düsenteeria, luude probleemide, nahaprobleemide ja menstruatsioonivalu puhul. See on tõesti mitmekülgne ravimtaim, mis peaks olema iga dieedi lahutamatu osa.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!