NAINE, KES PAKKUS SEKSI, ET SAADA PESAPALLI PILETEID

a98159_sex_1-tickets

Susan Finkelstein soovis näha oma lemmik pesapallimeeskonda Philadelphia Philliest võistlemas maailmameistrivõistlustel. Kuna piletid olid välja müüdud, siis pakkus lausa seksi,  et saada piletid ihadatud mängule. 

Naine kirjeldas end kena blondiinina, kes vajab hädasti kahte piletit mängule.

Politsei leidis tema kuulutuse ning avastasid ta salajasel kohtamisel, kus ta oli alustamas seksuaalakti. Naine arreteeriti süüdistatuna prostitutsioonis, mida muidugi naine ise eitas.

NAINE, KES PAKKUS SEKSI, ET SAADA MÄNGUS «WARCRAFT» KULDA

a98159_sex_2-wow-money

Naine, kes mängis ülipopulaarset arvutimängu World of Warcraft, vajas oma tegelaskuju tugevamaks muutmiseks 5000 mänguraha kulda. Oma eesmärgi täitmiseks hakkas pakkuma kõigile seksi.

NAINE, KES PAKKUS SEKSI, ET SAADA KAKS JUUSTUBURGERIT

a98159_sex_4-cheesburger

Florida detektiiv alustas operatsiooni prostituutide kinni nabimiseks. Politsei huviorbiidis oli 47-aastane naine, kellega detektiiv sai ka peatselt kontakti.

Maskeeritud politseinik selgitas naisele, et otsib seksi ja kas naine soovib teda sellest “välja aidata”. Naine oli sellega nõus tingimusel, et mees ostab talle kaks McDonaldsi topelt juustuburgerit ja jätaks talle natuke tippi, kui seksteenus vastab ootustele.

Kui politseinik nõustus, siis naine palus parkida varju, et lõpetada “tehing”. Sel hetkel ka arriteeriti naine prostitutsiooni eest.

NAINE, KES PAKKUS SEKSI, ET SAADA KANA MCNUGGETSEID

a98159_sex_6-mcnuggets

2012. aasta jaanuaris arreteeriti naine, kes pakkus intiimteenuseid, et vastu saada kana McNuggetseid.

Naist nähti McDonaldsi sissesõidu ees, kus ta avas klientide autouksi ja pakkus seksuaalteenuseid. Tunnistaja teavitas politseid kummalisest käitumisest ning naine arreteeriti kahtlustatuna prostitutsioonile.

TÜDRUK, KES PAKKUS «KÄSITÖÖ» TEENUSEID, ET NÄHA PANDASI

a98159_sex_7-panda

Zooloogia tudeng pakkus “käsitööd” ja hea välimuse korral ka oraalseksi, et näha pandasi.

Internetist leiti väga kahtlane postitus, kus kirjutati: “Kui sa saad mulle anda pileti, et näha Tai Shani kuni 30.detsembrini, siis ma võin sulle “käsitööd” teha ning kui sa oled armas, saad ka oraalseksi.  Ma tõesti tahan näha seda pandat “

Tüdruk oli suur zooloogia fänn ja õpilane ning lisas ka: “Ma ei ole psühho, ma lihtsalt armastan nii väga pandasi.”


Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!