Nädalahoroskoop 25.01.2021 (esmaspäev)– 31.01.2021 (pühapäev)

horoscope

Jäär

See nädal võib tuua sulle ootamatuid võimalusi. Materiaalselt võid sa teha oma elu suurima avastuse ja leida täpselt sellise töö, mis toob sulle raha kui enese heaolu ning õnne.

Sõnn

Sel nädalal on sul hiiglaslik võimalus muuta oma elu sinna suunda kuhu tahad. Aga selleks pead olema kannatlik ja kannatama ebamugavmust, mis olgem ausad, ei ole just sinu tugevaim külg.

Kaksikud

Võib juhtuda, et su viimase aja Go-Go režiim on alla käinud, kuid see nädal saate taas tiibu kasvatada. Hiiglaslikud muutused on õhus, kuid parim viis väljendada oma unistusi ei seisne vaid tegudes, kuidas õppides kuulama südamega ja jagades oma sisemist tarkust. Võtke aega, et olla oma ette. Isegi paar minutit meditatsiooni või endasse vaatamine aitab teil selgusele jõuda, et kõik vastused on sinu sees.

Vähk

Sinu suhted pingestuvad ning ka tööalaselt peaksid rõhku panema, et tiimis töötades ei ole mõtet otsida mina õigusi taga. Võib juhtuda ka ootamatult, et leiad huvitava äripartneri, kellega saad oma tegemisi edaspidi kahekesti jätkata.

Lõvi

See nädal võib tuua tohutult huvitavaid ja ootamatuid võimalusi. Sulle võib tähendada see seda, et võid leida ennast äkitselt juhtpositsioonilt või võttes endale avaliku rolli.

Neitsi

Kui sul on olnud pikemat aega soov reisida äri või meelelahutuse eesmärgil, siis nüüd võib see sinuga just juhtuda. Sinu ees võivad avaneda ootamatud võimalused nagu välk selgest taevast, mis löövad laiali su isikliku ja ametialase elu.

Kaalud

Kõikidel tasanditel igatsed nüüd tunda end turvaliselt ja mõnusalt. Sel nädalal avastad, kus on su tõeline kodu ja kes on su tõelised sõbrad. Võib juhtuda, et kaotad või pettud ka oma partneris või sõbras.

Skorpion

Kuulake see nädal teisi ja unustage oma kaitsemehhanismid. Huvituge teistest, võite avastada, et saate meeldivaid üllatusi.

Ambur

Sa võid võtta nüüd suuremaid vastutusi. Kuigi oled üsna seiklushimulik on see suurepärane võimalus teha maailmas midagi, et jätta oma jälg. Ja loov mõtlemine sel nädalal toob sulle palju huvitavat kaasa.

Kaljukits

See nädal võib teile kaasa tuua ootamatu kuulsuse. Kas olete selleks valmis? Olge ettevaatlik oma soovidega. Võite sattuda rambivalgusesse. Kuid satud siiski peatselt uude etappi, kus sa oled julgem ja saad oma potentsiaali efektiivsemalt ära kasutada. Seega miks mitte aidata inimesi, teha rohkem tööd ja muuta oma elu paremaks?

Veevalaja

Sel nädalal saab mõjutatud eriti positiivselt sinu kodu ja pere-elu. Sinu lähedased võivad teha teile ootamatuid üllatusi või võid ise neid ootamatult üllatada ning mõistad järsku, et nad on kogu aeg sinu jaoks olemas olnud. Oled justkui elektrilaengu all.

Kalad

Kuigi sa eelistad pidevalt oma sisemaailmas olla, on aeg välja tulla. See nädal võib avada su silmad ning võib tuua sulle ka suurema sotsiaalse populaarsuse ja sa võid kuulda šokeerivaid lugusi oma lähedastelt, mida nad on senini varjanud.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!