Kui ta sünnitama hakkas, kuulis ta arste laginal naermas. Kui ta teada sai miks, võttis see ta hingetuks


Foto: Chrissy Corbitt sünnitas lapse, kes ka paljunäinud arstid imestama ja südamest naerma pani. Artikkel avaldatud: 13.06.2017, 12:02.

Kui Chrissy Corbitt Floridast oma neljandat last sünnitama hakkas, ei teadnud ta, et see sünnitus sellist furoori sünnitustoas põhjustab.

Laps sündis üks nädal enneaegselt. See polnud midagi ebatavalist ja polnud põhjust muretsemiseks, kuid laps tundus olevat palju suurem kui oodatud. Arstid otsustasid nii ema kui ka lapse turvalisuse pärast teha keisrilõike.Sünnitus tundus minevat hästi, kui Chrissy äkitselt kuulis, et arstid hakkasid laginal naerma. Ta ise ei näinud, mis juhtus, aga kuulis kui üks arstidest ütles: «Ma ei näe, et sellel beebil lõppu tuleks. Kas neid on kaks?»

Kui Chrissy lõpuks oma tütre Carleighi sülle sai, oli tal selge, miks arstid niimoodi reageerisid – tema armas vastsündinu oli tohutu! Tütarlaps oli 56 cm pikk ja kaalus uskumatud 6,1 kg.Uhked vanemad pidid tütrele hakkama ostma riideid, mis tavaliselt on mõeldud 9-kuu vanustele lastele. «Tundus, et nad tõmbasid mu kõhust hiiglase välja. Ta on nii suur!» ütles Chrissy.

Ema ja tütar tunnevad ennast hästi ja pere on õnnelik uue ilmakodaniku üle. Kui Carleigh oleks sündinud tähtajal, oleks ta tõenäoliselt kaalunud ca 7 kg. On üsna kindel, et Chrissy tunneb suurt kergendust, et tütar otsustas tulla varem.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!