Отзывы о Kaz Credit Line свидетельствуют о высоком уровне обслуживания и индивидуальном подходе к каждому клиенту. Компания предлагает широкий спектр кредитных продуктов, адаптированных под различные потребности заемщиков. Будь то потребительский кредит, автокредит или ипотека, Kaz Credit Line готова предложить оптимальное решение.

Credit 365 отзывы вызывают противоречивые чувства. С одной стороны, многие ценят оперативность выдачи денег и минимум документов. С другой - некоторые недовольны навязчивыми звонками при просрочке. Перед обращением стоит тщательно взвесить все за и против. Помните, что микрозаймы подходят только для краткосрочных нужд. Внимательно читайте договор и не берите больше, чем сможете вернуть.

Отзывы о Neo Credit разнятся. Одни хвалят простоту получения денег и оперативность службы поддержки. Другие жалуются на навязчивые звонки при просрочках. Большинство клиентов отмечает, что Neo Credit - надежный сервис для срочных займов https://fingo.kz/zaim/neo-credit/otzyvy/, но советует внимательно читать договор и не затягивать с возвратом, чтобы избежать крупных переплат.


Naine kaebas McDonaldsi kohtusse liiga kuuma kohvi pärast

194-610x360

1992. aastal kaebas 72-aastane ameeriklanna kohtusse McDonaldsi kiirtoiduketi liiga kuuma kohvi pärast.

Nimelt ajas naine omale kohvi sülle, mille tagajärjel sai kergeid põletusarme ning leidis, et tal on õigus esitada kaebus McDonaldsi kiirtoiduketi vastu.

Kuna McDonaldsi kohvitassidel puudusid sildid, mis hoiataksid kuumast kohvist tekkivate riskide eest, siis  kohus leidis, et naisel on õigus ning McDonalds pidi maksma ohvrile kopsaka kolme miljoni dollari suuruse kahjutasu.

Naine kaebas ilmajaama kohtusse vale ennustuse pärast

204-610x360

Iisraeli naine kaebas telejaama kohtusse ebatäpse ilmaennustuse pärast.

Ilmajaam lubas päikselist ilma, kuid sadas ja temperatuur oli külmem, kui lubatud. Seetõttu naine külmetas ning oli ka valesti riietunud. Ta võitis kohtuistungi 1000 dollarise valurahaga.

Naine kaebas poe kohtusse oma murdunud pahkluu pärast

164-610x360

Kathleen Robertson kaebas kohtusse kitsa poe, mis tekitas talle kahju, kui ta komistas väikse lapse otsa ja murdis oma pahkluu. Kõige iroonilisem osa? Laps oli tema enda poeg.

Mees kaebas kohtusse apteegi üledoosi pärast

34-610x360

Scott Simon kaebas kohtusse nii apteegi kui ka Xanaxi ravimi tootja põhjusel, et sai üledoosi Xanaxist ning sattus koomasse. Irooniline on aga see, et Scott ise tarvitas ravimeid peol ja rohkem kui ette nähtud.

Mees kaebas oma pantvangide peale, kes ei aidanud tal põgeneda politsei eest

74-610x360

Jesse Dimmick, süüdimõistetud kurjategija esitas kohtusse hagi oma endiste pantvangide vastu, kes ei aidanud tal põgeneda politsei eest. Dimmicku sõnul eirasid pantvangid nende ühist kokkulepitud kohustuslikku suulist lepingut.

Muusika ettevõte kaebas kohtusse muusiku vaikuse pärast

104-610x360

Muusika avaldaja John Cage kaebas kohtusse Mike Batti 2002. aastal põhjusel, et tema album sisaldab lugu, milles on ainult vaikus.

Paraku John omas oma albumis samuti vaikset lugu ning Mike ei teadnud, et vaikus on juba autoriõigustega kaitstud.

Mees kaebas oma naise kohtusse, et too tagastaks neeru

134-610x360

Richard Batista päästis oma naise elu, kui annetas talle ühe oma neeru. Hiljem peale abielulahutust tegi ta nõudmise, kas naine tagastab talle neeru või maksab 1,5 miljonit dollarit kahjuraha.

Mees kaebas Micheal Jordani kohtusse, põhjusel, et ta näeb välja nagu tema

184-610x360

2006. aastal kaebas Allan Heckard kohtusse Micheal Jordani emotsionaalse trauma pärast, mida ta on pidanud kannatama, kuna Michael näeb välja nagu tema.

Poeomanik kaebas kohtusse kodutu inimese nõudes üks miljonit dollarit kahjuraha

244-610x360

2007. aastal kaebas poe Karl Kemp & Associates Antiques omanik kohtusse mitmeid kodutuid isikuid, kes tema poe ees aega veetsid ja tema sõnul enda olekuga kliente ära hirmutasid.

Mina kaebaks kohtusse ilmataadi, et ei ole veel kenasid kevadilmasid. Kelle kaebaksid kohtusse Sina? Jäta anonüümne kommentaar!

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!