Poiss kaebas terava valu üle kurgus. Arstid olid selle põhjusest šokeeritud


Foto: Anthony sõi maitsvat burgerit, kui äkki tema kurku terav valu lõi ja ema Nadia temaga haiglasse tormas. Artikkel avaldatud: 17.12.2020, 12:54.

Vanemate jaoks on suvi aeg, kus nende lapsed on tavalisest lõbusamad ja ülemeelikumad, kuid see tähendab ka seda, et neile tuleb rohkem meelde tuletada olla natuke ettevaatlikumad.

Nad peavad jooma palju vett, kandma päikesekaitset ja kandma korralikke jalatseid, kui nad väljas käivad.

Ikka tuleb kahjuks ette selliseid asju, mille peale me varem kohe ei mõtle, näiteks see, et grillimisvahendid võivad olla ohtlikud isegi siis, kui lapsed nende läheduses pole.

Ühel ilusal suvepäeval eelmisel suvel oli Nadial ja tema perekonnal kodus mõnus grillipidu.

Kõik ootasid, et saaksid süüa mahlakaid burgereid, sealhulgas Anthony, Nadia poeg ja esimene, kes pidi ühe maitsva burgeri saama.

Kuid burgeri söömise nauding asendus õudusega. Anthony ütles oma emale, et nõel torgib tema kurku. Ehmununa kiirustas Nadia koos Anthony’ga haiglasse.

Kui arstid röntgeni tegid ja avastust nägid, mis posis kurgus valu tegi, pani arstid kiiresti tegutsema.

Nõela moodi valus asi kurgus osutus traatharja piiks, millega grilli puhastatakse.


Kuna hari oli natuke vana ja kulunud, siis järelikult oli pii kuidagi liha sisse saanud ja selle kaudu poisi kurku sattunud.

Arstid tegid kiiresti Anthony’le traadi eemaldamiseks operatsiooni. Operatsioon möödus õnneks sujuvalt ja ilma komplikatsioonideta ning Nadia ja tema perekond tundis suurt kergendust.

Anthony kurk paraneb jõudsalt ja mingit põletikku ei tekkinud ning ja nüüd sai poiss ülejäänud suve täiega nautida.

«See avas meie silmad ja me loodame, et kõik vanemad kogu ilmas kontrollivad nüüd oma grillimisvahendeid enne, kui endale ja oma lastele midagi küpsetama asuvad,» ütles Nadia.

Vaata Nadia kirjeldust hirmutavast juhtumist allpool olevast videost (inglise keeles):

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!