Surnukuuri töötaja tuhastati eksikombel uinaku ajal, kuna arvati, et ta on surnud.


Foto: Texase surnukuuri töötaja sai koledal kombel eksituse tõttu surma. Artikkel avaldatud: 27.10.2019, 17:10.

Jeffersoni maakonnas Texases sai surma surnukuuri töötaja, pärast seda, kui mehe kogemata tuhastas üks tema kaastöötaja.

Beaumonti politseiosakonna juhi sõnul otsustas 48-aastane Henri Paul Johnson teha pärast 16 tunnist tööpäeva kanderaamil uinaku.

Magamise ajal viis kogemata teine surnukuuri töötaja Henri krematooriumi tuhastamisele 52-aastase autoõnnetuse ohvri asemel.

Enne kui viga märgati, oli ahjus temperatuur juba 1000 ° Celsiuse juures ja kõik oli muutunud tuhaks.

Jenna Davis, kes oli Henri Johnsoni töökaaslane, ütles, et kuulis kedagi ahjust karjumas umbes 15 sekundit pärast krematooriumi aktiveerimist.


“Alguses me ei saanud aru, kust karjumine tuli. Kui aru saime, mis toimub, oli juba liiga hilja. Me sulgesime küttesüsteemi, kuid ta oli juba surnud. ”

Pr. Davis väidab, et kaastöötaja, kes õnnetuse põhjustas, oli ametis alles uus ja unustas kontrollida ning veenduda, kas varba küljes on lipik olemas ja see on õige surnukeha.

Politsei on algatanud uurimise, et teha kindlaks Mr Johnsoni täpsed surmaasjaolud. Uurijad ei ole välistanud võimalust esitada kahtlustus surma põhjustanud töötajale paragrahvi järgi, mis käsitleb surma põhjustamist ettevaatamatusest.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!