TESTI NÜÜD: Arva, kes on selle lapse tõeline ema? Vastusest saad nii mõndagi teada ka enda kohta!


Foto: Kumb on ema? Valiku põhjal saad ka enda kohta huvitavat teada. Artikkel avaldatud: 31.08.2017, 13:37.

Seda pilti on näinud suur hulk inimesi, kes jagunevad kahte erinevasse kategooriasse. Nagu pildil näha on, siis ruumis istuvad 2 naist üksteise vastas ja nende keskel põrandal mängib 3-aastane poiss.

Küsimus, mida me küsime, on see, et kes Sinu arvates on lapse tõeline ema? Kuigi vastuseid on ainult üks, siis ükskõik kumma Sa valid, annab see piisavalt vihjeid ka Sinu isiksuse kohta. Nii et loe ja saa teada!

1. Naine paremal

7 inimest 10-st leiab, et naine pildil paremal on mängiva lapse ema. Kahjuks on need inimesed selle otsuse tegemisel täiesti eksinud. Kas oled nende seas? Noh, on täiesti tõenäoline, et Sul oli halb päev või lihtsalt Sa ei pööranud pildil olevatele detailidele piisavalt tähelepanu.

Kuid meil on Sulle ka häid uudiseid, kuna mõned Sinu isiksuseomadused on ainulaadsed kogu maailmas.

Esiteks tõstaksime esile Sinu loomingulise külje. Kui Sa olid väike, olid Sa kirglik kõige suhtes, mis oli seotud kunstiga.

Lisaks on Sul väga elav kujutlusvõime, mis on viinud Sind erinevatesse kujuteldavatesse maailmadesse. Sinu sõbrad jooksid alati Sinu juurde, kuna nad ei tahtnud ilma jääda Sinuga koosolemise lõbust. Sinuga koos olles aset leidnud sündmused ja Sinu head otsused olid alati kõigile mälestusväärsed.

Huvitav, kas pole?

Peale ülalmainitut on Sul veel kaks omadust, mis muudavad Sind üdini inimväärseks ja väga väärtuslikuks Sinu lähimate sõprade poolt: Sinu lõpmatu headus ja tohutu suutlikkus anda parimat nõu.

Kui keegi on kurb või elab läbi halba aega, siis on rohkem kui tõenäoline, et Sina suudad tuua selle inimese jaoks 5 minutiga päikese välja.

Oled inimene, kes on kogu oma elu jooksul väga kõvasti tööd teinud ja Sa tead, et tänu sellele on Sinu unistuste täitumise tõenäosus üsna kõrge.

Võib-olla ei sündinud Sa kõrge intelligentsiga, kuid Sinu julgus, vastupidavus ja järjepidevus on viinud Sind edule. Ideaalse pere kujundamine on üks Sinu prioriteete ja me ei kahtle, et tulevikus see kindlasti täitub, kui see juba ei ole reaalsuseks saanud.

Sinu jaoks on raha üks kõige olulisem asi, mis eksisteerib. Kuigi paljud arvavad vastupidist, siis Sinu jaoks tähendab see seda, et enama rahaga saad Sa ka teiste jaoks rohkem ära teha, saades selle läbi ise veel õnnelikumaks.


2. Naine vasakul

Ainult 30 % arvab, et naine, kes istub vasakul, on poisi ema. Kas oled selles kategoorias? Kui nii, siis see vastus on õige. Miks see nii on?

Peamiselt sellepärast, et kui lapsed mängivad, vaatavad nad tihti oma vanemate poole, sest siis tunnevad nad ennast turvalisemalt. Tundub üsna ilmne, et väike poiss on suunaga vasakule, nii et õnnitlused. Oled tõestanud, et Sul on kõrge intelligents, kuid see pole veel kõik.

Kas Sa ei olnud oma klassi priimus ja teadsid alati esimesena vastust, kui midagi küsiti? See on sellepärast, et Sinu aju vasak pool on väga hästi arenenud. See poolkera on peamiselt seotud loogika ja intuitsiooniga, nii et ka täiskasvanueas säilib see omadus Sul edasi.

Sinu IQ võib olla lähedane suurimatele geeniustele, kes kunagi siin Maal on astunud.

Hea uudised voolavad pidevalt Sinu ellu, sest ka Sinu seltskondlikkus ja kaastundlikkus paistavad silma. Sind ümbritsevad alati sõbrad ja sageli oled esimene, kes uusi tutvusi sobitab ning läheb kohta, kus varem olnud pole.

Sinu meeldiv karakter ja Sinu kadestusväärne huumorimeel muudavad Sind väga eriliseks inimeseks, kellega on tõeline rõõm elu jagada. Lisaks oled kõigiga üsna siiras, kuid Sul võib olla raske saladusi hoida.

Sinu tulevikuplaanides on reisida oma lähedaste sõpradega ja jääda paikseks ideaalses kohas, kus saaks alustada pere loomist.

Järgi lihtsalt oma südant ja kõik asjad lähevad hästi!

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!