iPhone päästab Las Vegase surmava tulistamise ajal naise elu, kui kuul tabab naise asemel telefoni


Foto: Kallist ja populaarsest seadmest tehtud foto näitab iPhone'i tagakülge, mis on täielikult purunenud pärast seda, kui seda tabas üks kuul. Artikkel avaldatud: 05.10.2017, 12:08.

Ühe naise elu päästis pühapäeva õhtul Las Vegases toimunud massitulistamises tema kuldroosa iPhone.

Naine, kes tahab jääda anonüümseks, näitas oma vigastatud telefoni pärast kohutavat rünnakut, kus jättis elu 59 inimest ja 527 sai vigastada.

64-aastane tulistaja Stephen Paddock võttis pärast tulistamist ka endalt elu.

Paddock avas kontserdikülastajate pihta tule Mandalay Bay hotelli 32. korruselt. Kontserti kuulas sel ajal üle 20 000 inimese.

Tema julma rünnaku motiive uurivad politsei- ja föderaalvõimud.


Politsei ütles, et mehel oli nende tulekuks koridoris valmis pandud kaamerad, et ta teaks, millal ametivõimud saabuvad.

Paddock jätkas võitlust isegi siis, kui politsei tema tuppa tungis. Ta tulistas politseinikke läbi toaukse ja kui SWAT meeskond lõpuks ruumi sisse sai, lasi Paddock ennast maha.

Enne seda sündmust elas mees vaikset ja tavalist elu. Pensionil olev raamatupidaja oli kinnisvarainvestor ja miljonär ning finantsprobleeme tal ei olnud, ütles tema vend Las Vegas Sun’ile.

Kohalik politsei ütles, et mehel varasemaid rikkumisi pole ja tema vend kirjeldas teda kui «lihtsat meest, kes elas Mesquite’i linnas ja kes sõitis vahel Las Vegasesse mängima ning talle meeldisid burritod».

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!