Sa üllatud, kui saad teada, mida tatood paljastavad inimeste kohta, olenevalt sellest, kus tatoo kehal asub


Foto: Sellest artiklist saad teada, mida tätoveeringud erinevatel kehaosadel tähendavad. Artikkel avaldatud: 15.09.2017, 14:10.

Tundub, et need on tänapäeval kõikjal, mida rohkem vaatad inimesi enda ümber, seda rohkem inimesi näed tätoveeringutega. Hoolimata nende üha populaarsemaks muutumisest, on tätoveeringute puhul tavaliselt eriline tähendus inimestele, kes neid endale teha on lasknud.

See ei puuduta ainult kujundit, vaid palju saab ka öelda inimese kohta selle järgi, kuhu ta endale tatoo teha on lasknud.

1. Nägu

Näo tätoveeringud võivad olla päris muljetavaldavad. Inimesed, kes tätoveerivad oma nägu, teevad sageli seda tavapäraste sotsiaalsete normide vastu võitlemiseks.

Ükskõik, mis nende põhjused on, peab selleks olema tugev isiksus, sest näo tätoveering püüab kindlasti pilke ja need pole alati kindlasti meeldivad.

2. Kõrva taga

Võrreldes näo tätoveeringuga on see süütum, kuna seda saab varjata pikkade juustega, kuid see ei tähenda, et see oleks vähem tähendusrikas.

Tavaliselt tähendavad kõrva taga olevad tätoveeringud kellelegi austust või erilise hetke mälestust. Selline tätoveering on tavaliselt väike, kuid suure tähendusega.

3. Kuklal

Tätoveering kuklal on väga sensuaalne ja salapärane ning seda on samuti lihtne peita. See tähendab, et seda saab näidata ainult kellelegi väga lähedasele, keda omanik usaldab. Kukal on täiuslik kehaosa, kuhu jäädvustada intiimset ja väärtuslikku tätoveeringut, mida Sa ei soovi kõigiga jagada.

4. Õlg, käsi ja käsivars

Käed ja õlad on tätoveerimiseks kõige populaarsemad kohad. Need sobivad ideaalselt nendele tätoveeringutele, mida soovid maailmale näidata ja on tavaliselt märk kuulumisest suuremasse rühma või kogukonda.

Käed on ka parim kehaosa, et näidata oma mässumeelsust, kuid vajadusel saad need ära varjata.


5. Sõrmed

Tätoveeringukunstnikud keelduvad sageli käte tätoveerimisest ja õigel põhjusel. Kui Sa ei plaani kanda kindaid kogu oma elu, on neid võimatu varjata!

Nii et, kui sa kaalud oma käte tätoveerimist, võiksid enne selle üle mõelda. Tõenäoliselt on see ka põhjus, miks tätoveeritud kätega inimesed kipuvad teistega mitte arvestama.

Ruumi puudumise tõttu on sõrme- või käetätoveeringud puhtalt esteetilised ja mitte nii kujundlikud.

6. Ribid

Ribidele tehtud tätoveeringud tähendavad, et nad on ka südame ja kõhu lähedal, seetõttu on nendel omanike jaoks tavaliselt emotsionaalne väärtus. Selles kohas olevad tätoveeringud on tihti austus lähedastele, mida omanik soovib säilitada oma ligidal igavesti.

7. Selg

Selg on oma ruumi tõttu parim lõuend. Seljale tehtud tätoveeringutel on tavaliselt ilusõnum mitte tähenduslik sõnum. Seljatätoveeringud kannavad endas ka sensuaalsuse avaldust.

8. Reied ja sääred

Reitel ja säärtel olevad tattood ei ole mõeldud seksikatena. Nendes kohtades olevad tätoveeringud on sageli suured ja võivad muuta inimese jala tõeliseks kunstiteosteks.

Nagu kätel, saab ka jalgadel olevaid tätoveeringuid vajadusel varjata ja kui vaja oma mässumeelsust õiges kohas väljendada.

9. Pahkluu ja jalalaba

Jalalabad ja pahkluud toetavad meid maapinnaga ja seal olevad tätoveeringud on tavaliselt väga sensuaalsed ja sageli headuse ning usu sümbolid. Üldiselt on seal lindude, kalade või lillide kujutised.

Ükskõik kus tätoveering asub, sisaldab see peaaegu alati sõnumit ja võib paljastada kellegi isiksuse aspekte ja väärtushinnanguid.

Pane rohkem tähele inimesi enda ümber ja hakka nende tätoveeringute taga peidetud saladusi avastama.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!