Need 9 taime toovad elamisse positiivse energia, ravivad magamistoas unehäireid ja tõmbavad ligi raha ning jõukust


Foto: Järgnevast artiklist saad teada, milliste taimedega oma kodu kaunistada, et seal valitseks positiivne energia, hea õnn ja puhas õhk. Artikkel avaldatud: 30.05.2017, 19:43.

Kuigi taimed levivalt kaunistavad kodu või kontorit, säravad õues või aias, suudavad paljud taimed parandada tegelikult ka positiivse energia ruumi voolamist.

Ühed taimed suudavad puhastada õhku, samas kui teised võivad anda heaolu ja rahu tunde ning leevendada isegi stressi. Negatiivsest energiast vabanemine enda ümber on oluline samm, et taastada oma tervist ja õnne.

Kasuta neid taimi positiivse energia hoidmiseks, mis on kasulik Sulle ja inimestele Sinu ümber.

1. Rahuliilia

Rahuliilial arvatakse olevat võime mõjutada meid hingeliselt, vaimselt ja füüsiliselt. See parandab energiavoolu kodus, puhastades õhku ja neutraliseerides kahjulikke gaase siseruumides.

See taim kasvab hästi varjus või hämaras kohas, nagu kontoris või toanurgas. Magamistuppa pannes annab see täieliku rahutunde ja kosutava une.

2. Jasmiin

Jasmiin tõmbab ligi positiivset energiat ja aitab tugevdada suhteid ning ehitada romantikat. Selle magus ja meeldiv lõhn aitab rahustada stressis meelt ning annab energiat.

See taim tuleks paigutada siseruumides lõunapoolse akna lähedale. Aias tuleb jasmiin asetada põhja, ida või kirde suunda.

3. Rosmariin

Rosmariin soodustab füüsilise ja vaimse heaolu tasakaalu, puhastades õhku ja hoiab kodust eemale kõik toksiinid. Rosmariini lõhn tõstab koheselt meeleolu, vähendab väsimust, võitleb ärevusega, parandab mälu ja unetust.

Rosmariin toob sisemise rahu. Hoia rosmariini valgusküllases kohas ja ole ettevaatlik, et teda üle ei kasta.


4. Rahataim (Kuld-nõelköis)

Rahataim on ka tuntud kui kuld-nõelköis. Vastavalt feng shuile toodab see taim positiivse energiavoolu, mis tõmbab ligi õnne ja raha. See taim kasvab hästi haagisel või ronides.

See taim aitab vähendada ärevust, stressi ja negatiivseid mõtteid.

5. Orhidee

Vastavalt feng shuile, tõmbab orhidee ligi positiivset energiat, parandades samal ajal nii kodu kui koduomaniku energiat.

Orhideed on pikaajalised lilled, mis on erineva kuju ja suurusega. Sellel on meeldiv ja magus aroom, mis toimib meeleolu tõstjana.

Orhideed vabastavad öösel hapnikku, nii et magamistuba on õige koht, kus neid hoida.

6. Aloe Vera

Aloe Vera taim kannab endas õnne ja positiivset energiat. Sellel taimel on ka väga hea tervendav toime.

Kasvata seda otse päikese- või tehisvalguse käes ja kasta regulaarselt. Aaloe ei talu seisvat vett. Energia, mis Aloe Veras on, tõrjub eemale halba õnne ja negatiivseid võnkeid.

7. Luuderohi

Luuderohi mitte ainult ei too ilu väikesesse ruumi, vaid on ka üks parimaid õhku filtreerivaid toalillesid. See eemaldab õhust soovimatud toksiinid, mis tagab ohutu, rahuliku ja stressivaba kodu.

8. Havisaba

See taim toodab ööpäevas palju hapnikku, parandab õhu kvaliteeti ja aitab meil lihtsamalt hingata.

9. Lavendel

Lavendli lõõgastavad omadused leevendavad stressi ja ärevust. Samuti aeglustab see südame löögisagedust ja magamistoas aitab lavendel hästi magada ning välja puhata.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!