Vale toitumine kogub Su kehasse liigseid jääke. Selle tõhusa smuutiga puhastad kiiresti ja tõhusalt oma seedimise ja sooled


Foto: Sellest artiklist saad retsepti, millega saad tõhusalt oma seedimist parandada. Artikkel avaldatud: 02.12.2023, 14:18.

Miljonid inimesed kannatavad seedehäirete, peavalu, väsimuse ja muude ebamugavuste all. Neid probleeme võib sageli seostada sooleprobleemidega ja paljud usuvad, et tugeva immuunsüsteemi võti on tervisliku seedesüsteemi säilitamine.

Seedesüsteemi häired võivad viia suhteliselt kahjutu kõhukinnisuse juurest kuni väga raskete haigusteni, nagu koliit või ärritunud soole sündroom. Kui soolesüsteem ei toimi korralikult, võib 2 kuni 9 kg töötlemata jäätmeid inimkeha ummistada kuni 70 tunniga. Terve inimene suudab toidu umbes 24 tunni jooksul seedida.

Umbes käärsool põhjustab suure hulga haigusi ja terviseprobleeme. Põhjuseks, et paljud inimesed kannatavad sooleprobleemide all, on nende toitumine, mis sageli sisaldab liiga vähe kiudaineid ja liiga palju suhkrut ning kiirtoitu.

Selle supersmuutiga on soolte puhastamine imelihtne ja Sinu seedesüsteem töötab nagu õlitatult.

Sa vajad:

  • 1 tassi vett
  • 1 spl mett
  • 1 spl chia seemneid
  • 1 spl linaseemneid
  • 1 õun


Valmistamine:

Pane kõik koostisained blenderisse ja sega kõik hästi läbi. Joo segu iga päev tühja kõhuga ja peagi märkad oma seedimise paranemist. Sinu keha saab jäätmetest palju kiiremini lahti, mis omakorda toob kaasa tervisliku ja puhastava seedesüsteemi.

Sellepärast toimib see nii hästi:

Meel on antiseptilised, viirusevastased, antibakteriaalsed ja seenevastased omadused, mis muudavad selle tõhusaks käärsoolevähi ennetamisel. Linaseemned on rikkad omega-3 rasvhapete, antioksüdantide ja kiudainete poolest, mis kõik aitavad hoida seedetrakti parimas töös.

Chia seemneid peetakse tõeliseks imeks – need sisaldavad valku, vitamiine, toitaineid, omega-3 rasvhappeid ja rohkesti kiudaineid. Õunad sisaldavad tohutul hulgal lahustuvaid ja lahustumatuid kiudaineid, mis aitavad hästi seedimisele kaasa.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!