Sool, pipar ja sidrun lahendavad need 8 probleemi paremini kui tavameditsiin


Foto: Järgnev artikkel annab nõu, kuidas kõigest soola, pipra ja sidruniga oma tervist parandada. Artikkel avaldatud: 07.06.2017, 11:08.

Need produktid ei ole ainult Sinu salatikastme koostisosad, vaid võid kasutada neid abivahendina erinevate tervisehädade puhul.

Allpool on mõned tervisehädad, millest saab edukalt lahti kõigest soola, pipra ja sidruniga.

1. Käre kurk

Kombineeri kokku 1 spl värsket sidrunimahla, ½ tl jahvatatud musta pipart ja 1 tl kvaliteetset soola. Sega segu kokku klaasis soojas vees. Kurista vedelikku mitu korda päevas, et leevendada kurguvalu ja rasket köha.

2. Kinnine nina

Kombineeri võrdses osas jahvatatud musta pipart, kaneeli, köömneid ja kardemoni seemneid ning jahvata need hästi peeneks pulbriks. Tõmba segu aroomi ninna ja näed, kuidas aevastamine leevendab Sinu kinnist nina.

3. Sapikivid

Sapikivid tekivad sapinõretuse häire tõttu. Need blokeerivad seedetrakti ja põhjustavad väljakannatamatut valu. Nendest vabanemiseks tuleb tavaliselt läbida operatsioon.

Siiski on olemas retsept nendest vabanemiseks operatsioonita. Kombineeri 3 osa oliiviõli, 1 osa sidrunimahla ja 1 osa musta pipart. Kasuta seda segu sapikivide lahustamiseks.

4. Kaalukaotus

Sega ¼ tl jahvatatud musta pipart, 2 spl värsket sidrunimahla ja 1 spl mett klaasi sooja veega. See eliksiir parandab ainevahetust. Sidrunis olevad polüfenoolid hoiavad Sind toonuses ja suurendavad insuliinitundlikkust, mis mängib olulist rolli rasvapõletamise protsessis.


5. Iiveldus

Rahusta seedehäired musta pipraga. Sidruni lõhn leevendab iiveldust. Sega klaasis soojas vees kokku 1 spl sidrunimahla ja 1 tl musta pipart. Manusta jooki aeglaselt kuni märkad enesetunde paranemist.

6. Hambavalu

Kombineeri ½ tl jahvatatud musta pipart ja ½ tl nelgiõli. See segu aitab leevendada valutavat hammast. Puhasta ja harja oma hambaid hoolikalt kaks korda päevas.

7. Külmetushaigused

Lisa ½ sidruni mahl ja 1 tl mett tassile soojale veele. See jook leevendab külma sümptomeid.

8. Ninaverejooks

Niisuta puuvillast riidetükki sidrunimahlas ja pista see ninasõõrmesse. Kalluta pea kergelt ette, et veri ei tilguks kõrri. See hoiab ära ka iivelduse. Ninaverejooks peatub peaaegu koheselt.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!