16-aastane tüdruk teeb veel ühe selfie enne oma surma. Siis politsei leiab sündmuskohalt telefoni ja näeb, mis juhtus.


Foto: Ukrainast pärit 16-aastane Sofia Magerko tahtis alati kuulsaks saada, kuid kahjuks jäi see väga traagiliselt üürikeseks. Artikkel avaldatud: 12.07.2017, 11:30.

Izjumist, Ukrainast pärit 16-aastane Sofia Magerko tahtis alati kuulsaks saada. Juba teismelisena osales ta ilukonkurssidel, oli sotsiaalmeedias aktiivne ning Instagramis oli tal üle 3000 jälgija.

Sofia veetis suurema osa oma ajast koos oma parima sõbranna Daria Medvedevaga. Sellel saatuslikul õhtul võttis 24-aastane Daria Sofia oma auto peale ja nad läksid linna punaseks värvima. Samal ajal kui nad pidutsesid, hoidsid nad oma jälgijaid kõigega kursis, tehes enekaid.

Mõne tunni pärast otsustas Sofia nende pidutsemist filmida. Kui nad autoga järgmise klubi poole vurasid, tegi 16-aastane Sofia Instagramis oma jälgijatele otseülekannet. Nad kuulasid muusikat, jõid alkoholi, vaatasid kaamerasse ja tundsid ennast ülemeelikuna.

Kuigi nad olid riskidest teadlikud, arvasid nad, nagu paljud teisedki, et nendega midagi ei juhtu, aga siis oli liiga hilja. Käsi vali pauk ja eeter jäi peale seda vaikseks.


Üks hooletu hetk ja kõik oli läinud. Kaamera valguse tõttu ei suutnud Daria autot kontrolli all hoida ja põrutas vastu tänavavalgusposti.

Varsti pärast seda saabusid õnnetuspaigale kohale kaks meest ja nägid kohutavat pilti. Nad kutsusid kohe kohale politsei ja kiirabi, kuid Sofia jaoks oli liiga hilja, ta sai õnnetuses silmapilkselt surma. Kuigi Daria elas katastroofi üle, suri ta oma vigastustesse haiglas. Telefon jätkas filmimist ja tõi šokeerivad kaadrid otse jälgijateni.

Järgnev video (vene keeles) näitab noorte naiste elu viimaseid traagilisi hetki:

HOIATUS: see video sisaldab kaadreid, mis mõne vaataja jaoks võib olla häiriv.

Kuigi meedias räägitakse ja hoiatatakse piisavalt joobeseisundis juhtimise eest ja segavate asjade tegelemisega roolis, siis arvavad paljud inimesed endiselt, et nendega midagi halba ei juhtu. Tegelikkus on siiski hoopis teine – Sofia ja Daria maksid oma eksimuse eest eluga.

Me ei tohiks unustada, et me kontrollime oma saatust ise, nii et pole mõtet võtta selliseid tarbetuid riske mõne hetke kuulsuse pärast.

Allikas: Harkivi Politsei Facebook.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!