Mees jättis maha oma abikaasa, kuna naine ei raseerinud enam ennast. Aasta hiljem mõistis, millise vea ta tegi.


Foto: Lahutus. On ütlus, et ära hinda raamatutu kaane järgi, aga paraku me seda teeme. Järgnev lugu on meeldetuletuseks, et oma lähedasi tuleb hoida ja see mees õppis väga karmil moel. Jaga seda lugu lähedastele! Artikkel avaldatud: 15.01.2020, 0:00.

Elu on lühike ja seega on tähtis mitte kunagi võtta meie ümber olevaid inimesi iseenesestmõistetavalt. Ei ole midagi halvimat, kui kaotada omale kallis inimene enda rumaluse tõttu.

Järgnev lugu, mis on internetis liikunud juba pikalt, on meeldetuletuseks, et meile lähedasi inimesi tuleb hoida. See lugu räägib mehest, kes jättis maha oma abikaasa ja mõistis alles aasta pärast, et tegi suure vea ja kahetseb seda kogu oma järgneva elu.

See, kas järgnev lugu on ka reaalselt juhtunud või väljamõeldud, seda ei oska öelda ja see ei olegi oluline. Oluline on selles loos leiduv mõte ja ärge kartke seda lugu jagada ka oma lähedastele ja kallitele inimestele.

Kiri, mis liigub internetis:

Elus me läbime mitmeid etappe. Minu etapiks oli oma abikaasa maha jätmine. Ma jätsin ta maha aasta tagasi, sest kohtusin hoopis ilusama naisega.

Mu abikaasa (nüüdseks eks-abikaasa) oli ülekaaluline, tal oli palju tselluliiti ja venitusarme. Tema rinnad ja kõht põhimõtteliselt rippusid.

Ta ei pööranud tähelepanu oma soengule. Ta ei kasutanud kunagi huulepulka ja tihti läks välja kulunud kingadega.

Ta ei värvinud küüsi, rääkimata geelküüntest ja ta raseeris end harva. Ta keeldus kandmast seksikaid rinnahoidjaid ega kandnud kunstripsmeid ning ei hoolitsenud kulmude eest.

Lühidalt: ma ei olnud enam huvitatud temaga koos olemisest. Naine, kellesse ma armusin, oli nüüdseks kõigest mälestus sügavaks ajusopis.

Täpselt aasta pärast, kui jätsin oma naise maha, kohtasin uut ja ilusat naist. Seda sama naist, kes oli kunagi olnud mu abikaasa.

Ta säras õnnest. Ta oli väga ilus ja sale. Tema huuled särasid helepunasest huulepulgast. Kleit, mida ta kandis, sobis talle ja oli väga glamuurne.

Tema keha ei reetnud ühestki küljest, et ta oleks olnud kolme lapse ema (need samad lapsed, olid ka minu lapsed). Ma olin jahmunud.

Ma võtsin aja maha ja istusin ning mõtisklesin tema kunagiste liigsete kilode üle. Need liigsed kilod tulid viimase raseduse ajal. Tal oli kindlasti suurem kõht, aga see sama kõht, mis andis mulle järjekordselt kõige ilusama kingituse – meie viimase, kolmanda lapse.

Tema tselluliit? See kõik oli sellepärast, et tal ei olnud aega minna jõusaali ega tegeleda endaga, sest kogu aeg kulus meie lastele. Tal ei olnud aega hoolida oma soengust, raseerimises või meigist, sest kolm väikest põngerjat võtsid kogu tema aja.


Ta ei kandud rinnahoidjaid, sest nii oli lihtsam imetada meie kõige väiksemat vastsündinud põngerjat. Ta koristas, kokkas ja triikis alati naeratus näol. Ta armastas meie perekonda ja ta oli täiuslik ema.

Ma tahan Teile öelda midagi. Alles nüüd, aasta hiljem, ma mõistsin, mida tähendab olla tõeline kodune pereema, aga ma hävitasin kõik. Ma ütlesin talle, et ma ei taha enam.

Ma vahetasin välja tõelise iluduse oma kitsa ja egoistliku iseloomu vastu. Ma ei suutnud mõista, et tõeline õnn ja ilu on just see perfektne pereema ja meie laste ema. Ma vaatasin välimist ilu.

Nüüd, kui aasta on möödunud, siis meie noorimale pojale, Benjaminile ei kulu enam nii palju aega. Teised kaks on suuremad ja neile kulub veel vähem aega – nad käivad lasteaias.

Seega mu eksabikaasal on lõpuks ka aega endale ja nüüd on taaskord sirgunud temast see sama naine, keda ma kord armastasin ja siiani armastan. Aga nüüdseks on tema mõistnud, et tal ei ole vaja sellist idiooti, nagu mina, kes jätab oma naise ja perekonna nii tühiste asjade pärast.

Ma ei mõistnud seda toona, aga nüüd on liiga hilja ja pean selle teadmisega elama terve elu. Ma ei saa enam teda kunagi tagasi ja see on mu enda süü ning ma pean sellega leppima, kuigi see on väga raske.

Ilu on inimese sees ja see mees seda ei mõistnud. Ta otsis ja hindas inimesi välimiselt ja see sai temale väga suureks kahetsuseks. Jaga seda lugu ka oma lähedastele!

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!
PAF KONTO AVAMISEL SAAD KOHESELT 25 TASUTA SPINNI + €10 PÄRISRAHA