Tehes neid 4 lihtsat, aga efektiivset kodust harjutust, saad siredamad sääred kõigest ühe nädalaga.


Foto: Sellest artiklist saad treeningprogrammi, mis pinguldab ja teeb sinu sääred peenemaks vaid ühe nädalaga. Artikkel avaldatud: 07.08.2023, 0:00.

Paljud naised soovivad siredamaid sääri. Kas Sinu toitumis- ja treeningkava muudatused ei aita? Õnneks on fitnesseksperdid välja töötanud järgmise treeningprogrammi, mis aitab Sul kõigest nädalaga saada siredamad sääred. Pärast iga treeningut peaksid tegema 15 kuni 20 minutit kardiot.
07
1. Konnalöögid

Ole selili ja aseta mõlemad käed küljele. Tõsta jalad üles ja hoia selga otse maas. Tõmba jalad konksu nii, et Sinu varbad on väljapoole suunatud. Põlved suuna ka küljele. Tõmba jalad aeglaselt põranda poole 45-kraadise nurga all. Hoia seda asendit mõni sekund ja suru jalad üles tagasi. Korda seda harjutust 15 korda.

2. Küljelt küljele jalatõsted

Seisa natuke laiemalt kui õlgadelaius ja lase jalgadest alla kükki. Varbad hoia väljapoole. Keha kalluta natuke ette, et kaal oleks keskele suunatud. Hoia kükkasendit 30 sekundit ja tõsta siis oma parem põlv oma rinna alla. Lase parem jalg alla ja tee sama oma vasaku jalaga. Korda seda harjutust 10 korda mõlema jalaga.


3. Jalalt jalale uisutamine

Kummardu ette, hoia oma selg sirge ja tee uisutamisliigutust jalalt jalale. Parema tulemuse saavutamiseks pane ka käed liikuma. Te seda harjutust järjest minut aega.

4. Liblikavenitus

Istu põrandale ja pane oma jalatallad kokku. Hoia selg sirge ja suru oma põlved alla põrandale. Hoia seda asendit 30 sekundit. See harjutus venitab Sinu reielihaseid.

Võid kasutada ka hüdroteraapiat ja massaaži, et oma reisi pinguldada. Need meetmed suurendavad verevoolu ja aitavad Sinu kehal rasva kiiremini põletada.

Kui Sa sööd tervislikult, võtad kaalust alla, teed sporti ja stimuleerid jalgade vereringet, siis peaksid nähtavad tulemused olema näha suhteliselt kiiresti.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!