Meeleheitel mees lõikas juhuslikult maha oma meheau, kui üritas värske austriga vahekorda astuda


Foto: Singapuri mees tahtis armatseda austriga, kuid sai liiga hilja aru ja ei mõistnud, kui terav austri kest võib olla. Artikkel avaldatud: 05.07.2017, 14:31.

Sugutung on loomulik füüsiline vajadus. Kui naised räägivad sellega seonduvatest probleemidest oma sõbrannadega, nõustajaga, poiss-sõbra, ema või tädiga, siis meestel on tavaliselt oma naine see, kellega neid asju arutada. Kui mehel naist kõrval pole, siis on ta oma vajaduste ja muredega üksi.

Singapuri mehel tuli suur tung oma vajadust rahuldada peale ja oli meeleheitel. Kahjuks polnud tal partnerit. Ta tuli mõttele, millele naljalt ükski mees ei tule – astuda vahekorda austriga.

Ta ütles: «Ma teadsin, et see on vale, kuid ükspäev, pärast tööd, kui ma koju läksin, käisin ma turult läbi, et osta üks auster.»

Ma küsisin müüjalt, et kas ta saaks mulle suurima austri anda. Ta oli natuke segaduses, et tahtsin osta ainult ühe austri, aga ma ütlesin talle, et mul on vajan ainult ühte ja kõige suuremat.

Mees kiirustas koju ja ootas, et auster üles sulaks. Ta pani mängima oma lemmikloo, et tuju oleks õige ja määris lubrikanti peale, et asi libedamalt läheks.

«Ostetud auster nägi tõesti väga kutsuv välja. Kui see oli piisavalt soe, siis lihtsalt lükkasin talle sisse ja hakkasin pumpama.»

«Esialgu oli kõik hästi. Aare, mille ma ostsin, oli üsna suur, nii et mul õnnestus talle üsna sügavale tungida.»


Kuid siis hakkasid asjad juhtuma. Mees oli üks hetk tegevusega nii hoos, et kaotas enda üle kontrolli. Ta ütles: «Ma lihtsalt kaotasin kontrolli, teadsin, et oleksin pidanud ettevaatlikum olema, kuna kesta servad on väga tugevad ja teravad nagu žilett.»

Vaid veidi hiljem, kui mees lõpuni oli jõudmas, lipsas meheau austrist välja ja see läks vastu teravat kesta ning see lõikas temasse sügava haava. Mees tardus hetkeks paanikas, kuid kui verd hakkas purskama, hakkas ta valust karjuma ja minestas.

Murelikud naabrid kuulsid mehe nutmist ja kiirustasid talle appi. «Me kuulsime teda nutmas ja tormasime uksest sisse. Me nägime kõikjal verd ja kartsime, et keegi oli teda pussitanud, kuid siis nägime austrit ja libestit ning hakkasime veel rohkem muretsema.»

Mees ärkas pärast operatsiooni ja talle tehti 67 õmblust, kuid mees on õnnelik: «Kui ma oleksin seda tabanud teistsuguse nurga all, oleksin võinud selle täiesti maha lõigata.»

Vigastatud mees loodab, et tema lugu on hoiatuseks kõigi teiste meeste jaoks, kes on uudishimulikud ja tahavad kogeda midagi ekstreemset.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!