Ta pani ööseks sokid jalga ja sokkidesse sibularattad. See, miks – põhjus on üllatav.


Foto: Hiina meditsiini kohasel on meie jalatallad ühed tähtsamad kohad pidamaks ühendust erinevate elunditega. Jalataldades on üle 7000 mediaanpunkti, mille stimuleerimisel saab parandada elundite tööd kui ka võidelda erinevate haigustega. On kaks väga lihtsat nippi, mis turgutavad organismi, väldivad haigusi kui ka aitavad leevendada erinevate vanusest tulenevate haiguste kaebusi. Mis täpselt, sellest kirjutame artiklis. Artikkel avaldatud: 15.04.2018, 15:08.

Jalataldades on väga palju närvilõpmeid, mis on seotud erinevate elunditega. Hiina meditsiini kohaselt need närvilõpmed, mida kutsutakse mediaanpunktideks, on otseühenduseks paljude siseelunditega.

Praegusel ajal on teada üle 7000 erineva mediaanpunkti ja stimuleerides mediaanpunkte, kas puudutates, näiteks massaažiga või siis erinevate taimedega, saab hõlbustada soovitud elundi tööd ja nii võidelda erinevate haiguste vastu.

Kõige lihtsamaks viisiks stimuleerimaks mediaanpunkte on käia paljajalu. Tänasel päeval kanname peaaegu alati jalatseid, eriti väljas käies.

Jalatsite kandmisel ei toimu peaaegu üldse mediaanpunktide stimuleerimist, siis seetõttu on väga oluline aeg-ajalt käia paljajalu murul, liival jne. Muld ja üldse looduslik maapind kiirgab negatiivseid ioone, mis aitavad aktiveerida mediaanpunkte.

Teine lihtne viis on panna ööseks jalga sokid ja sokkidesse sibularattad või küüslauguküüned. Nendel teravamaitselistel köögiviljadel on tugev antibakteriaalne toime ja nende toimeained imenduvad läbi naha. Nii käitudes olete rohkem kaitstud erinevatele viirushaigustele kui aitavad puhastada verd ning turgutada organismi.

Lisaboonusena see meetod aitab leevendada erinevate reumaatiliste haiguste kaebusi (lihase – ja liigesevalud) kui ka takistavad juuste väljalangemist. Eriti tähtis on see just eakamate inimeste puhul.

Samuti võib sibularattad asetada sokkidesse, kui olete haige või tunnete, et hakkate jääma haigeks. See leevendab oluliselt kaebusi ning aitab terveneda kiiremini või vältida tulevast haigust juba varakult.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!