570

Kurb ja shokeeriv lugu kaheksa aastasest India poisist kellel on hiiglaslikud käed!

Ilmselt pole keegi meditsiini maailmas näinud midagi taolist ja keegi ei oska ka öelda, mis on põhjustanud kaheksa aastasel poisil sellise enneolematu seisundi.

Poisi nimi on Kaleem ja teadmatutel põhjusel on tema käed kasvanud 33 cm pikkuseks ja üks käsi kaalub kaheksa kilogrammi.

Nende suuruse tõttu ei saa ta isegi täita kõige lihtsamaid ülesandeid nagu näiteks kingapaelte sidumine, riietumine või söömine. Kaleem ei tohi ka koolis enam käia, sest tema välimus hirmutab teisi lapsi.

See on karm reaalsus ja tema vanustele koolikaaslastele täiesti mõistmatu, kui Kaleem koolis käis, siis teised lapsed narrisid ja peksid teda, tema seisundi pärast

Asja teeb veel halvemaks see, et arstide arvavad , et kõrgenenud surve tema südamele, mida käed põhjustavad võivad põhjustada ka tema varajase surma.

Kahjuks ei ole arstid suutnud veel leida miskit lahendust, mis aitaks vaest poisikest, selleks oleks vaja teha veel täiendavaid uuringuid.

Aga paraku Kaleemi perel puudub selleks raha. Tema isa kes teenib kuus umbes 19 euri ei suuda arstidele nende uuringute ega ravi eest tasuda. Seega peabki Kaleem lootma heade inimeste annetuste peale.

 

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!