Kui Sul on need kaks lohukest seljal, siis Sa oled eriline! Loe miks!


Foto: Fotol kujutad alaseljal asuvaid lohukesi kutsutakse Veenuse või Apollo lohukesteks. Lohukesed on nii meestel kui ka naistel, aga neid, kellel on lohukesed, peetakse erilisteks ja eriti just naiste puhul. Järgnevalt saad teada miks. Artikkel avaldatud: 28.11.2023, 15:40.

Alaseljal asuvaid väikesi lohukesi kutsutakse Apollo või Veenuse lohukesteks. Need lohukesed on nii meestel kui ka naistel, aga kas teadsid, et Veenuse lohukestega inimesed pidid olema väga erilised?

Veenuse lohukesed asuvad alaseljal, kus kaks ristluud ühenduvad vaagnaluuga, aga on silmaga nähtavad ainult inimestel, kellel on kaasasündinud geneetiline eripära. Seetõttu elu jooksul lohukesed ei kao kuskile ega teki ka inimestele, kellel neid kaasasündides ei olnud.

Erinevate arvamuste kohaselt on lohukesed märk heast vereringest ning üldisest heast tervisest.

Viimast väidet toetab fakt, et rasvunud inimestel reeglina lohukesed välja ei paista, küll aga normaalse kehamassindeksi ja madala rasvaprotsendiga inimestel on lohukesed nähtavad.


Samuti lohukesed tulevad taaskord nähtavale kui võtta kaalust alla ning kuna normaalset kehamassiindeksit peetakse üheks terve organismi tunnuseks, siis seetõttu nähtavad lohukesed annavad tõestust heast ja tugevast tervisest.

Lisaks on leitud, et paljud naised, kellel on need lohukesed, saavutavad orgasmi lihtsamini ja armatsemine pakub neile rohkem naudingut.

Lohukesed on olnud alati atraktiivsed vastassoole – nii meestele kui ka naistele ning seetõttu neid kutsutaksegi vanarooma armastuse, ilu ja – viljakuse jumalanna Venuse järgi. See on ka põhjuseks, miks viimastel aastatel on hakanud levima Veenuse lohukeste augustamine.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!