Kui see naine sai insuldi ja jäi halvatuks, jättis ta mees teda koheselt maha. Siis aga juhtus midagi, mida ta endine mees kahetseb surmani.


Foto: Riona Kelly't tabas üks tragöödia teise järel, kuid peale suurt tormi leidis ta oma tõelise õnne. Artikkel avaldatud: 01.09.2017, 11:57.

Elul on oma tõusud ja mõõnad ning mõnikord kui ta meid jalust pikali lööb, suudame me kõige kiuste siiski jälle üles tõusta.

Kui meie elus juhtub midagi traagilist, siis me eeldame, et need, kes meid armastavad, jäävad sellel raskel ajal meie kõrvale. Kahjuks ei ole see alati nii. Inimesed näitavad oma tõelist olemust alles siis, kui tragöödia juhtub ja see külg ei ole alati hea.

Täpselt nii juhtus Riona Kellyga, kuid ta ei lasknud sellel ennast laastada. 2015. aasta märtsis toimus Rionaga kohutav tragöödia.

Tal oli seljaaju insult, mis jättis ta vöökohast allapoole halvatuks. Arstid ütlesid talle, et ta ei saa enam kunagi kõndida.

Siis tuli talle veel üks löök. Temaga 14 aastat abielus olnud abikaasa palus Rionalt lahutust. Ilmselgelt ei suutnud Riona uskuda, mis temaga juhtub.

Pärast kogu nende koos veedetud aega otsustas abikaasa jätta ta ajal, mil ta teda kõige enam vajas.

Tema abikaasa väitis, et ta oli palunud abielulahutust enne naise insuldi saamist. Riona tahtis surra, kuid ta teadis, et peab oma nelja lapse jaoks tugev olema.

Riona lükkas ümber kõik arstide tehtud prognoosid. Sõltumata sellest, mis juhtus tal abikaasaga, siis kaheksa nädalat pärast tema insulti, tegi Riona oma esimese sammu.


Pärast haiglast väljasaamist postitas ta Facebooki, et otsib personaaltreenerit. See viis ta Keith’ini. Keegi ei osanud ennustada, mis juhtuma hakkab.

Keith ja Riona jätkasid suhtlemist ka peale treeningute lõppu ning on nüüd kokku koos olnud 11 kuud ja on meeletult armunud.

Riona on teinud tohutuid edusamme. Nüüd suudab ta käia juba ilma abita. Mõnikord kasutab ta karke ja pikkade vahemaade jaoks kasutab ta ratastooli. «Ma olen nüüd tagasi jõusaalis ja Keith’i abiga muutun ma paremaks ja tugevamaks kui kunagi varem,» ütleb Riona.

Riona arvas, et ta näeb und. Ta ei suutnud uskuda, et keegi sooviks olla temaga koos, sest ta on puudega, kuid ta arvas valesti. «Keith ütleb, et ma inspireerin teda ja ta julgustab mind iga päev ning mõistab ja näeb seda valu, mida ma tunnen,» ütleb Riona.

Riona Kelly't tabas üks tragöödia teise järel, kuid peale suurt tormi leidis ta oma tõelise õnne.

«Pärast insulti ma arvasin, et mu elu on läbi, kuid see oli alles algus ja see on avanud nii palju suurepäraseid uksi. Ma sõlmisin just oma esimese modellilepingu ja osalesin oma esimeses telereklaamis.»

Armastus särab mitmekesisuses ja ei diskrimineeri kedagi. Näib, et Riona leidis oma õnne pärast suurt tormi.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!