See foto võib Sulle öelda, et Sul võib olla rinnavähk. See pilt on päästnud juba lugematu arvu naiste elusid


Foto: See foto aitab igal naisel ära tunda märke rinnavähi võimalikkuse kohta. Artikkel avaldatud: 19.09.2017, 12:28.

Iga naine on õigustatult hirmunud rinnavähi ees. See haigus on naiste seas kõige sagedasem vähivorm, mis on sageli surmav.

Üks peamisi probleeme rinnavähiga on see, et sageli diagnoositakse see liiga hilja, et ravi oleks efektiivne. Enamik inimesi on teadlikud kõige sagedasematest sümptomitest – tükkidest, mida rinnas võib füüsiliselt tunda.

Kui leiad mõne neist tükkidest, pead viivitamatult arsti poole pöörduma. Enamasti on need ohutud, kuid alati on parem olla kindel.

Paljud inimesed ei tea, et tükid on ainult üks paljudest sümptomitest, mis rinnavähki võib põhjustada. Rindades võib esineda ka teisi muutusi, mis võivad näidata võimalikku rinnavähki ja mitte kõik naised ei pruugi neid teada.


Selleks, et tõsta teadlikkust nende muude muutuste kohta, on San Diego’st pärit Erin Smith Chieze riputanud veebi väga kasuliku pildi. Pilt näitab sidrunite peal selgelt kõiki erinevaid märke rinnavähi võimalikkuse kohta!

2015. aasta lõpus avastas Erin ühe neist hoiatusmärkitest oma rinnal ja tema usinus päästis tema elu – tal oli vähk ja see avastati õigeaegselt. Erin soovib nüüd aidata teistel naistel märgata neid hoiatusmärke ja saada ravi enne, kui on liiga hilja.

Foto levib internetis kulutulena ja loodetavasti aitab see päästa palju naisi.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!