Politseinik tellis maitsva burgeri, kuid seal sees olnud polt oleks ta hambad murdnud


Foto: Punane liha on hea raua allikas, kuid see siin on veidi äärmuslik. Artikkel avaldatud: 16.06.2017, 14:03.

Alabamas, Birminghamis leidis politseiseersant oma maitsva burgeri vahelt ootmatult rauast poldi, mis peaaegu oleks ta hambad murdnud.

Srs Patrick Cosby ütles, et ta sõi veiseliha burgerit oma laua taga kui äkki märkas, et midagi on valesti.

«Ma võtsin burgerist esimese ampsu ja tundsin hammaste all midagi väga kõva. Ma sülitasin ampsu välja ja vaatasin burgerit. Sealt vaatas mulle otsa suur raudpolt. Ma sain šoki,» ütles ta kohalikule lehele.

Cosby’i esimene mõte oli see, et täiendav koostisosa võis olla sinna tahtlikult sokutatud, kuna drive-in müüja tundis ta võimuesindajana ära.

Seersant tegi burgerist pildid ja saatis need oma abikaasale Angelale, kes need Facebooki postitas.

Cosby sõitis koos burgeriga tagasi Arby’sse ja näitas seda juhatajale. Juhataja andis talle raha tagasi ja lubas uurida, kuidas selline asi juhtuda sai.


Cosby ütles, et juhataja andis talle paari päeva pärast teada, et polt oli pärit rikkis lihalõikurilt.

Arby esindaja kinnitas ka TVs ja meedia vahendusel, et seda ei tehtud tahtlikult.

«Meil on pikaajaline traditsioon toetada mehi ja naisi, kes kannavad vormi ja kaitsevad meie elusid ning me tegeleme selle uurimisega tõsiselt,» ütles Fox News’ile Arby vanem-asepresident Christopher Fuller.

Jeffersoni maakonna tervishoiuametnikud külastasid Arby’t ja kinnitasid srs Cosbyile, et polt oli tõesti pärit vigaselt lõikurilt.

«Ma ikka ei saa aru, kuidas on mitte võimalik märgata nii suurt polti burgeri valmistamisel ja et see ei olnud tahtlik,” ütles srs Cosby, «Ma tõesti usu seda!»

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!