Ema hoiatus: kui Sinu laps hakkab tegema seda, vii ta kohe haiglasse


Foto: Evelyn Lewis ei suutnud ühel hommikul enam isegi seista. Ta käitus väga kummaliselt ja tema jäsemed ei toiminud korralikult. Tal oli puugihalvatus. Artikkel avaldatud: 29.05.2017, 11:18.

Selle video on pannud internetti üles Amanda Lewis, ema Ida Oregonist USA-st. Seal noor tüdruk käitub väga kummaliselt.

Ühel hiljutisel hommikul tema tütar ei suutnud isegi seista. Tema jäsemed ei toiminud korralikult ja ta oli arusaadavalt väga ärritunud. Ema võttis lapse ja viis ta haiglasse.

Haiglas selgus, et lapsel oli puugist tekkinud halvatus. See võib tabada igaühte meist.

Loe allpool ema tähtsat hoiatust ja jaga seda ka teistega!

«Meil oli natuke hirmutav hommik täna… õnneks on kõik ok, kuid ma tahtsin jagada seda hoiatuseks teistega.

Evelyn hakkas eile õhtul enne magamaminekut kummaliselt käituma. Ta ei tahtnud pärast vannitamist püsti seista, et pidžaamat selga panna. Aitasin teda ja panin ta voodisse. Ta oli veidi rahutu, kuid jäi lõpuks magama ja magas oma voodis kogu öö.


Täna hommikul oli tal raskusi püstiseismisega. Ta suutis vaevu kõndida ja oma käsi liigutada. Me tegime temast video ja saatsime arstile, kuid ka tema ei osanud kohe midagi öelda. Viisime Evelyni EMO-sse, sest tema seisund järjest halvenes ja me olime juba väga mures.

Saime õnneks kiiresti sinna kohale ja arsti juurde. Arstid vestlesid meiega mõne minuti ja olid kindlad, et lapsel on puuk. Nad vaatasid lapse üle ja leidsid juuste alt peidus puugi.

Seda seisundit nimetatakse puugihalvatuseks. See võib mõjutada ka koera ja võib lõppeda surmaga. Ma olen rõõmus, et me tegutsesime kiiresti ja kõik lõppes õnnelikult, enne kui asi muutus halvemaks.

Puugid on praegusel ajal väga ohtilikud ja kui Teie lapsed või koerad hakkavad imelikult käituma, siis vaadake nad põhjalikult puukide pärast üle!

Ma tunnen end kohutavalt, et ei näinud seda väikest putukat varem, kuid ma poleks kunagi isegi mõelnud, et puuki otsida. See on väga hull, et midagi nii väikest saab nii suurt kahju teha!

Tänan Teid kõiki Teie lahkete sõnade ja toetuse eest sellel hullul ajal!»

Vaata Amanda videot tütrest allpool.
https://www.facebook.com/amanda.lewis.12764/videos/10213065382413051/ Video

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!