Отзывы о Kaz Credit Line свидетельствуют о высоком уровне обслуживания и индивидуальном подходе к каждому клиенту. Компания предлагает широкий спектр кредитных продуктов, адаптированных под различные потребности заемщиков. Будь то потребительский кредит, автокредит или ипотека, Kaz Credit Line готова предложить оптимальное решение.

Credit 365 отзывы вызывают противоречивые чувства. С одной стороны, многие ценят оперативность выдачи денег и минимум документов. С другой - некоторые недовольны навязчивыми звонками при просрочке. Перед обращением стоит тщательно взвесить все за и против. Помните, что микрозаймы подходят только для краткосрочных нужд. Внимательно читайте договор и не берите больше, чем сможете вернуть.

Отзывы о Neo Credit разнятся. Одни хвалят простоту получения денег и оперативность службы поддержки. Другие жалуются на навязчивые звонки при просрочках. Большинство клиентов отмечает, что Neo Credit - надежный сервис для срочных займов https://fingo.kz/zaim/neo-credit/otzyvy/, но советует внимательно читать договор и не затягивать с возвратом, чтобы избежать крупных переплат.Mees jõi end Halloweeni peol täiesti kasti ja sai hakkama sellega… Ta abikaasa reaktsioon olukorrale on ootamatu.


Foto: Lugu mehest, kes läks pidutsemisega natuke liiale. Hommikul ärgates ei mäletanud eilsest midagi, aga siiski oli tal väga halb aimdus, et midagi on väga valesti. Mida, selgub järgnevast loost. Artikkel avaldatud: 28.10.2023, 0:00.

Jack, kes tarbib alkoholi väga harva, läks ettevõtte korraldatud Halloweeni peol pidutsemisega natuke liiale, mistõttu mäletab ainult peo algust.

Nii peo lõpust kui ka sellest, kuidas ta koju sai, on Jackil must maa, aga siiski hommikul suure pohmelliga ärgates oli tal aimdus, et midagi on valesti.

Avades oma silmad, märkab Jack esimese asjana öökapil asetsevat veeklaasi ja selle kõrval paari aspiriinitabletti ning nende kõrval ühte punast roosi. «Punane roos… Milleks?», mõtiskleb ja ajab end istukile.

Ta vaatab ringi ja näeb enda ees oma riideid, mis on kõik puhtaks pestud, triigitud ja perfektselt pakitud. Samuti märkab, et tuba on täiesti korras, puhtamast-puhtam. Ja mitte ainult tuba, vaid kogu maja!

Suure peavalu saatel läheb mees vannituppa, kus pistab suhu ühe aspiriinitableti, mille kiirelt veega alla loputab, lootes natukenegi paremat enesetunnet ja selgust olukorrale. Jõudes peegli ette, mees kohkub, kui näeb, et tal on silm sinine.

«Mis juhtus? Kes mu laterna ära tagus?», on mees täielikus segaduses ning näeb, et peegli küljes on märkmepaber kirjakesega: «Kallis, hommikusöök on ahjus. Ma läksin toidupoodi, et teha õhtuks Sinu lemmiksööki. Ma armastan sind kallike! Armastan, Jilian.»


Mees on veel rohkem segaduses. Kui ärgates oli lootus, et see oli kõigest halb aimdus, siis nüüd on mehel selgemast selgem, et midagi pidi eile juhtuma, aga mida?

Ta koperdab kööki, kus ongi lubatud soe hommiksöök ahjus, laual aurab tass kuuma kohvi, mille kõrval lebab värske hommikune ajaleht. Ka poeg istub lauas. Jack küsib pojalt: «Poeg… Mis eile õhtu juhtus»

«Noh, sa tulid koju 30 minutit pärast südaööd ja olid omadega ikka väga sassis. Kööki jõudes komistasid ning kukkusid kohvilaua katki. Järgnevalt oksendasid koridori täis ning kirsiks tordi peal jooksid vastu ust, kust said ka oma sinise silma. »

Mehe segadus kasvas veelgi ning ta küsis selgituseks: «Ok… Sain jamaga hakkama, aga miks siis kõik on nii täiuslikult korras ja puhas? Mu öökapil oli roos ja soe hommikusöök ootamas mind.. Miks?»

Poeg vastas: «Ah see! Kuna Sa olid end nii pinalisse joonud, siis ema pidi Sind lohistama voodisse ning kui ta püüdis ära võtta su pükse, siis Sa karjusid: «Jäta mind rahule, ma olen abielus!»»

KOGU KAHJU: katkine kohvilaud: €200, soe hommikusöök: €3, kaks aspriini: €0.25 ning õige asja ütlemine õigel ajal: HINDAMATU!

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!