Vapper neljajalgne kangelane päästab väikese poisi mürgise mao käest


Foto: Pitbull Hurley on kangelane, kes päästis tundmatu väikese poisi mürkmao käest. Artikkel avaldatud: 21.07.2017, 11:48.

Stacie Rae English kirjeldas oma Facebooki postituses, mis juhtus ühel õhtul, kui tema vend laskis oma pitbulli ilma rihmata jooksma.

«Minu vend jalutas oma pitbulli, Hurleyga, meie naabruskonnas umbes 10 paiku õhtul. Ta läks nii hilja jalutama, et saaks koera lahti lasta ja koer saaks ennast vabalt tunda ning oma uudishimu rahuldada.

Äkki kuulis vend noore poisi kisa ja enne kui ta arugi sai, lendas Hurley’i kisa poole ning vend tihedalt tema kannul. Kui mu vend kohale jõudis, nägi ta, et Hurley haaras vaskpea-kilplõugmao oma hammaste vahele, tiris mao poisist eemale ja lennutas teda ringi.

Hiljem avastasime, et koer oli mao tapnud. Väike poiss jooksis oma ema autosse ja nad sõitsid nii kiiresti minema, et mu vend ei saanud mingit infot väikese poisi kohta. Me eeldame, et nad lahkusid nii kiiresti, kuna madu oli poissi hammustanud ja nad kiirustasid EMO-sse.

Mu vend helistas seejärel loomakaitsjatele ja patrull saadeti kohale asja vaatama. Nad tahtsid ka Hurley üle vaadata, kas ta hammustada pole saanud.


Mu vennale tuli üllatusena, et koer veritses, tal oli kael paistes ja ajas vahtu suust välja. Loomakaitsjad leidsid koera ülahuulelt kaks väikest auku. Shelby kiirustas Hurley’ga Dentoni loomakliinikusse, kuhu koer ööseks jääti, et jälgida koera seisundit ja vältida trombide teket.

Tänu Jumalale tunneb Hurley täna hommikul ennast paremini, tundub et talle tekitab ainult ebamugavust paistes kael ja nägu.

Hiljem avastati, et väike poiss oli maopesast mööda läinud ja Hurley takistas maol poissi hammustamast või siis mitu korda hammustamast. Me püüame teada saada, kes see väike poiss oli ja kas temaga on ikka kõik korras.

Meie armas pitbull on kangelane. Soovin seda lugu jagada kõigiga, kes hindavad selle koera tõugu.»

Vaatamata oma mainele pole pitbullid sündinud võitlema või on julmad loomad. Hurley riskis oma eluga, et päästa väike poiss ja näitas, kui suurt südant ja julgust see suur koer omab.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!