Kui see tüdruk naaseb koju, talle tekivad rindkerele mädased haavandid. Põhjus ?


Foto: Pasuda Reaw'le ei meeldinud enam tema tätoveering, kuid ta ei saanud endale lubada tätoveeringu professionaalselt eemaldamist laseroperatsiooniga ning ta otsustas proovida teist meetodit, mis oli palju odavam, kuid nagu pärast välja tuli, ka palju piinavam ja valusam. Artikkel avaldatud: 29.05.2017, 12:21.

Tätoveerimine on muutunud üsna populaarseks viimastel aastakümnetel. Üks tätoveeringute probleem on aga see, et nad on püsivad.

Kui midagi läheb valesti või Sa ei taha enam seda oma kehele, siis saab selle ainult eemaldada läbi valusa ja kalli protsessi.

Täpselt sellisesse olukorda sattus Taist pärit Pasuda Reaw – talle ei meeldinud enam tema tätoveering, kuid ta ei saanud endale lubada tätoveeringu professionaalselt eemaldamist laseroperatsiooniga ning ta otsustas proovida teist meetodit, mis oli palju odavam, aga ta ei olnud valmis sellega kaasnevaks valuks.

Pasuda otsustas proovida oma tätoveeringu eemaldamiseks «Rejuvi» tehnikat. See meetod hõlmab pigmendi süstimist tätoveeringusse, mis aeglaselt toob tätoveeringus oleva tindi naha pinnale mõne nädala jooksul. Protseduur peaks olema palju kiirem ja vähem valus kui laserkirurgia, kuid varsti selgus, et see ei olnud nii.

Pasudale tehti protseduur 4. veebruaril 2017 ja kui ta koju tagasi tuli, oli valu nii intensiivne, et ta ei saanud magada.

Ta nuttis terve öö ja valu jätkus päevi. Tema nahk hakkas muutma värvi ja tätoveeringult hakkas nahka kooruma. Tint tuli välja, kuid kõrvaltoimed olid jubedalt piinavad.


Varsti tekkis Pasuda rinnale suur lahtine haav. Nahk oli nagu toores liha ja verd ning mäda täis. 2. märtsiks oli tätoveering läinud, kuid selle asemel oli tohutu arm.

«Mis on jäänud, on hullem kui enne. Ma ei soovita seda ravi kellelegi, kuna see on nii valus ja võtab kaua aega. Laseriga eemaldamine on kallis, kuid ma soovin, et oleks seda kasutanud. Kohati olid valulik sügelus ja armi tekkimine väljakannatamatud,» selgitas Pasuda.

Kaks kuud pärast «Rejuvi» protseduuri oli Pasudal endiselt kohutav arm rinnal. Tema otsus eemaldada oma tätoveering on pannud tema naha veel hullemasse seisukorda.

«Jagasin oma pilte hoiatuseks teistele, et nad oleksid ettevaatlikud, mida nad teevad,» ütles Pasuda, nii et kui Teil on tätoveeringud ja Sa ei ole nendega rahul ning kaalud nende eemaldamist, siis Tee seda kindlasti õigesti.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!