Beebi saab raskeid põletushaavu – nüüd tema ema hoiatab teisi selle populaarse toote eest


Foto: Rebecca Cannon arvas, et tema 1-aastane tütar on kaitstud UV-kiirguse eest, kuid laps sai päikesekreemist 2. astme nahapõletuse. Artikkel avaldatud: 25.05.2017, 13:52.

Suvi on kohe käes ja enne kui Sa päikese kätte tormad, ära unusta kasutada päikesekaitsevahendit, et kaitsta enda ja oma laste nahka.

Rebecca Cannon arvas, et tema 1-aastane tütar on kaitstud UV-kiirguse eest, kui nad kahekesi kaks toredat päeva päikese käes veetsid. Ta kasutas tütrel SPF50 faktoriga päikesekreemi, aga kui lapse nahk muutus punaseks ja villiliseks, sai ta aru, et probleem ei olnud päikeses, vaid kreemis. Nüüd hoiatab ta teisi lapsevanemaid.

Rebecca arvas, et SPF50 päikesekreem on piisav lapse naha kaitsmiseks, kuid kui lapse näonahk kahjustada sai, sai ta aru, et SPF numbrid ei pruugi olla usaldusväärsed.

«Päev oli väga ilus, kuid laps läks õhtul järjest punasemaks ja punasemaks ning järgmisel hommikul üles ärgates olid talle tekkinud suured villid, mis katki läksid,» ütles Rebecca.


Rebecca viis tütre kohe arsti juurde, kes kinnitas lapsel 2. astme nahapõletuse. Põhjus leiti olevat päikesekreemis, mis tekitas lapsel allergilise reaktsiooni.

Rebecca kirjutas sündmusest Facebook’is lootuses, et saab hoida ära kellegi õnnetuse.

Rebecca Cannon kasutas oma tütrel kreemi Banana Boat Kids SPF50. Et teada saada, millised päikeseblokaatorid on ohutud, külasta seda lehte.

Väga oluline on kaitsta ennast ja oma lapsi päikese eest, kuid mitte kõiki kreeme ei saa alati usaldada. Parim viis on konsulteerida oma arstiga, milline kreem on Sinu lapsele parim.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!