Sellele Rootsi vanaemale võivad pagulased öelda aitäh, sest ta on maganud üle 3000 immigrandiga


Foto: 88-aastane Olga aitab kummalisel moel pagulastel Rootsi ühiskonda integreeruda. Artikkel avaldatud: 18.06.2023, 3:28.

88-aastane Stockholmis elav Rootsi vanaema Olga Ulvskog on tunnistanud, et viimase viie aasta jooksul on maganud üle 3000 immigrandiga, et «aidata neil paremini integreeruda» uude ühiskonda, vahendab Dagens Nyheter.

PhD kraadiga seksuoloog Olga, kes Stockholmi Ülikoolis üle 24 aasta on õpetanud, usub, et seksi saab kasutada vahendina, mis aitab sisserändajatel end täielikult Rootsi ühiskonda integreerida.«Ma mõistsin, et nendel noortel meestel möllasid hormoonid, mis põhjustasid nende sotsiaalsetes suhetes palju pingeid.»

«Kui iga Rootsi naine võtaks oma voodisse vähemalt ühe sisserändaja, oleks meie ühiskonnas vähem vägivalda ja vägistamist,» ütles ta reporteritele.

Kui tema abikaasa 2012. aasta oktoobris suri, tunnistab Olga, et ta oli väga üksildane ja vajas oma ellu midagi uut.

Ta alustas vabatahtlikuna pagulastega tööd ja mõistis kiiresti, et neil meestel oli kõige suurem puudus intiimsetest suhetest.

«Mitmed sisserändajad ütlesid mulle, et nende religioon keelas neil kondoomi kanda. Te peate kohanema erinevate kultuuridega inimestega,» selgitas ta reporteritele.

Olgast on saanud Rootsi põgenikelaagrites päris suur kuulsus.

«Kõik teavad Miss Sharmutat» tunnistas 26-aastase pagulane Ahmet Samirit Liibüast.

«Süürlased kutsuvad mind Miss Sharmutaks, mis viitab lahkusele või heategevusele,» tunnistab ta, nähtavalt uhkena.


Kuigi mõned eksperdid väidavad, et Sharmuta on araabia slängis hoopis «libu» või «hoor», siis Olgat see ei häiri.

«Araabia keel on väga keeruline, ühel sõnal võib olla palju tähendusi,» ütleb ta.

Kui tal küsiti, kuidas ta selle asjaga alustas, siis selgitas naine, et samm-sammult.

«Alustasin ühe noorte sisserändajaga ja kutsusin teda minuga koos magama. Seejärel ütlesin talle, et ta küsiks oma sõpradelt ja tuttavatelt, kas nad tahavad samuti seda asja minuga teha ja alates sellest päevast külastatakse mind regulaarselt iga päev.»

«Mul pole isegi aega kirikusse minna, sest nõudlus on nii kõrge,» selgitab pühendunud kristlane.

88-aastane on püüdnud värvata ka teisi naisi, kes aitaksid teda tema missioonis. «Mul on paar sõbrannat, kes on seda proovinud, kuid selgelt ei sobi see kõigile,» tunnistab ta.

«Alguses suutsin ma ette võtta kaks või kolm meest päevas, kuid õppisin kasutama oma käsi ja suud ning nüüd suudan hõlpsalt rahuldada kümme meest päevas,» tunnistab ta enesekindlalt oma missioonile pühendununa.

Pärast tema intervjuud Dagens Nyheteriga visati Olga kõigist pagulastega tegelevatest organisatsioonidest «tema sobimatu käitumise» pärast välja, kuid Olga ütleb, et jätkab oma tööd ja kavatseb varsti oma veebisaidi avada, et edendada pagulaste seksuaalset integratsiooni Rootsi ühiskonda.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!