Need 10 lihtsat nippi aitavad Sul uusi inimesi oma ellu tõmmata


Foto: Järgnev artikkel annab 10 lihtsat nõuannet, kuidas oma ellu uusi põnevaid inimesi leida ja seeläbi oma elu rikastada. Artikkel avaldatud: 05.04.2017, 12:26.

Ei ole midagi paremat kui kohtumine uute inimestega, kes annavad meile uut energia ja näitavad meile elu teise nurga alt.

Alljärgnevalt on toodud 10 nõuannet, kuidas saada oma ellu uusi põnevaid tutvusi.

1. Kõik on peas kinni

Sageli me arvame, et me ei pruugi olla nii ilusad või piisavalt naljakad kui teised. Hea uudis on, et see kõik on sinu peas ettekujutuse vili – inimesed on palju vastuvõtlikumad, kui sa arvad.

2. See on komöödia, mitte õudusfilm

Kohtumine uute inimestega võib sageli olla hirmutav kogemus. Mida rohkem Sa püüad näida lõbusa ja hea suhtlejana, seda vähem Sa seda tihti oled – jää alati iseendaks.

3. Võta väikeste sammudena

Kui Sul ei ole veel piisavalt enesekindlust uute inimestega tutvumiseks, siis alusta lihtalt: alusta näiteks rääkimist kellegi uuega tööl, et treenida oma sotsiaalseid oskusi.

4. Mine kodust välja

Okei. Oled valmis suhtlema. Kus võiks uusi inimesi kohata? Selleks pead Sa kindlasti välja minema – liitu mõne kursusega või huvigrupiga, käi seminaridel või tee tegevusi, mis Sulle huvi pakuvad ja kus saab leida huvitavaid inimesi.

5. Tee esimene samm


Kui oled valmis uusi sõpru leidma, haara härjal sarvist. Ära oota, vaid asu tegutsema, et arendada ja treenida oma sotsiaalseid oskusi.

6. Kes on eelarvamustes kinni, kaotab

Mõnikord võivad Sul olla eelarvamused, kes ja millised Su sõbrad olema peaksid. Inimesed, kellega Sul alguses ei tundu midagi ühist olevat, võivad osutuda kõige huvitavamateks inimesteks üldse, keda Sa kunagi oma elus kohanud oled. Anna inimestele võimalus.

7. Näita huvi üles

Ära unusta, et me kõik oleme tähtsad siin maamunal. Õpi kuulama enne rääkimist – teised inimesed tahavad saada tähelepanu ja kuuldud samapalju kui Sina. Näita, et Sa tõesti oled neist huvitatud.

8. Veetke koos aega

Uued sõprussuhted kasvavad aega ja kogemusi jagades. Õhtusöökidel, pidudel, kinos ja muudes kohtades koos käies ja lõbusalt aega veetes on parim valik.

9. Hoia ühendust

Vahel on raske sõpradega ühendust hoida, kuid see on ainus viis, kuidas sõprust säilitada. Kasuta selleks vahendeid, mida ise soovid (Internet, telefon jne) ja tunne siirast huvi nende elu vastu.

10. Ole hea sõber

Aita ja toeta oma sõpru ja anna neile teada, et nad võivad Sulle igas olukorras loota.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!