Отзывы о Kaz Credit Line свидетельствуют о высоком уровне обслуживания и индивидуальном подходе к каждому клиенту. Компания предлагает широкий спектр кредитных продуктов, адаптированных под различные потребности заемщиков. Будь то потребительский кредит, автокредит или ипотека, Kaz Credit Line готова предложить оптимальное решение.

Credit 365 отзывы вызывают противоречивые чувства. С одной стороны, многие ценят оперативность выдачи денег и минимум документов. С другой - некоторые недовольны навязчивыми звонками при просрочке. Перед обращением стоит тщательно взвесить все за и против. Помните, что микрозаймы подходят только для краткосрочных нужд. Внимательно читайте договор и не берите больше, чем сможете вернуть.

Отзывы о Neo Credit разнятся. Одни хвалят простоту получения денег и оперативность службы поддержки. Другие жалуются на навязчивые звонки при просрочках. Большинство клиентов отмечает, что Neo Credit - надежный сервис для срочных займов https://fingo.kz/zaim/neo-credit/otzyvy/, но советует внимательно читать договор и не затягивать с возвратом, чтобы избежать крупных переплат.See 5-aastane oli lausleekides majas, kuid keeldus lahti laskmast pampu oma süles. Kui naaber nägi, mis seal sees oli, puhkes ta nutma.


Foto: Nastja Ovchar päästis 5-aastasena tulekahjust oma 2-aastase õe, kuid sai selle käigus ise raskelt põletada. Artikkel avaldatud: 07.12.2020, 0:00.

Alles hiljuti elasid Aleksander ja Olga Ovchar täiesti normaalset elu. Ida-Ukrainas asuvas väikelinnas elav paar oli palju aastaid õnnelikult abielus ja kahe tütre, Nastja ja Ljuda, uhked vanemad. Kõik linnaelanikud tundsid neid kahte elavat tüdrukut, kuid keegi ei osanud arvata, et nende nimesid tuntakse peagi kogu riigis.

Kuigi Nastja oli ainult viis aastat vana, aitas ta sageli oma vanemaid kodutöödel. Vanemad usaldasid teda, kuid siis tuli hetk, mis muutis tema elu igaveseks. Isa oli tööl ja Nastja ema pidi kodust ühe ülesande pärast kiiresti ära käima. Selle aja jooksul jäi tüdruk oma kaheaastase õe eest hoolitsema ja juhtus kohutav tragöödia.

Nagu paljud teised samas linnas elavad inimesed, elasid ka Ovcharid avatud kaminaga suures puumajas. See võttis vaid hetke, et kaminast lennanud säde kogu hoone süütas. Nastja riided muutusid veel neid kandes tuhaks, kuid noor tüdruk tegutses kiiresti ja nutikalt ning mässis Ljuda teki sisse ja jooksis majast välja nii kiiresti kui suutis.

Sellel hetkel märkas ka naaber kohutavat õnnetust, et maja oli üleni leekides. Ta nägi, kuidas poolpaljas tüdruk kisades ja nuttes õue jooksis ning pampu enda rinnal hoidis. Naaber jooksis tüdruku juurde ja Nastja andis talle pambu oma väikese õega. Vahepeal kutsuti kiirabi.

Nastja võitles nüüd haiglas meeleheitlikult oma elu eest. Arstid andsid talle väga vähe lootust, sest tema keha oli 80 % ulatuses põletushaavu täis, ainult tema nägu oli tulest puutumata. Valu oli talumatu ja Nastja viskles agoonias.

Õnneks jäi Nastja ellu. Niipea kui kohalik meedia väikesest kangelasest loo tegi, hakkasid tuhanded inimesed tüdruku saatuse vastu aktiivselt huvi tundma. Saabunud annetustega viidi tüdruk Kiievist Bostoni haiglasse.

Kuigi arstid töötasid väsimatult, et tagada Nastjale võimalikult normaalne elu, oli see pikk ja kurnav protsess. Kuna Nastja kasvas, siis ära põlenud nahk ei suutnud nii kiiresti taastuda kui tema keha kasvas ning see tähendas, et ta vajas igal aastal kaks operatsiooni. Kaksteist aastat pärast tulekahju oli Nastjale tehtud 24 operatsiooni.

Isegi täna räägivad Ukraina inimesed Nastja ja Ljuda lugu. Perekond võttis teise nime, et nad saaksid kaitsta noorte tüdrukute privaatsust ja hoida neid üldsuse eest varjus. Nastja saab elada juba normaalset elu ja on asunud täitma oma suurimat unistust – saada arstiks.

Nastja, kes on nüüd 18-aastane, sooviks alustada meditsiini õppimist ja juba teab, millele ta soovib spetsialiseeruda: põletusohvrid. Ta usub, et tema enda kogemused aitavad tal seda eesmärki saavutada ja kes soovikski sellele vastu vaielda.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!