Naine tabas abikaasa petmiselt, aga põhjus selle mehe truudusetusest paneb Sind kukalt kratsima!


Foto: Mure partneri pärast. Mitmed aastakümneid koos veetnud abikaasad on öelnud, et peaaegu igas suhtes tulevad ajad, kui partneril tekib kiusatus petta, vaatamata sellele kui suurpärane või täiuslik nende abielu ka ei oleks. Aga, kas alati on süüdi see, kes petab või hoopis igal lool on kaks poolt? Järgnev mõtlevapanev lugu võib anda sellele vastuse. Artikkel avaldatud: 23.05.2017, 13:08.

Kas oskaksid öelda ühe hea põhjuse ja anda vastuvõetava selgituse, kui oleks täiesti normaalne magada kellegi teisega peale enda abikaasa? Alljärgnev lugu, olgu see väljamõeldud või mitte, võib ehk see põhjus olla.

Kõige pealt tuleb teha selgeks, et truudusetus on vale ja valus. Kuid enne, kui me läheme näpuga näitama ja halama, kuidas see täielikult teise partneri süü on, peaks igaüks enne peeglisse vaatama ja andma oma partnerile või abikaasale võimaluse öelda, miks ta seda tegi?

Kas me oleme valmis kuulama mida iganes neil selle kohta öelda on? Selleks loe alljärgnevat lugu.

Naine tuli varem töölt koju ja leidis oma kalli abikaasa magamistoast armatsemas väga atraktiivse noore naisega. Ja nagu ette võib kujutada, oli naine nähtust väga häiritud.

«Sa oled lugupidamatu siga!» hüüdis ta. «Kuidas Sa julged seda mulle – ustavale abikaasale ja oma laste emale nii teha? Ma jätan Su maha! Ma tahan lahutust!»

«Pea hoogu kallis. Las ma vähemalt selgitan, mis juhtus,» vastas mees.

«Hästi ma kuulan,» lisas naine läbi pisarate, «aga need on tõenäoliselt viimased sõnad, mis Sa mulle öelda saad!»

Ja mees alustas: «Noh, ma istusin autosse, et sõita koju, ja see noor daam siin küsis minult küüti. Ta tundus nii kurb ja kaitsetu, et mul hakkas temast kahju ja lasin ta autosse. Märkasin, et ta oli väga kõhn, ei olnud hästi riides ja oli pesemata.

Ta ütles mulle, et ta ei ole kolm päeva söönud! Niisiis ma tõin ta koju ja soojendasin talle enchiladas’id, mis ma Sulle eile õhtul südamest tegin, aga neid Sa muidugi ei söönud, sest need pidid olema ühed kohutavamad enchildadad, mida Sa eales saanud ja lisaks kardad kaalus juurde võtta, kuna tööl olles Sa ei meeldiks enam oma klientidele, ülemustele ega töökaaslastele ja nii võid kaotada oma töö.»

See vaene tütarlaps sõi need hetkega ära. Kuna tal oli ka vaja ennast pesta, siis saatsin ta dušši alla. Samal ajal kui ta pesi, märkasin ma, et tema riided olid mustad ja auklikud ning ma viskasin need minema.

Pärast pesus käimist vajas ta uusi riideid ja ma andsin talle Sinu kallid teksad, mis Sul juba paar aastat kasutult kapis seisavad, kuna Sa ütlesid, et need on liiga kitsad ja väitsid, et ma ostsin Sulle meelega kitsad püksid, et vihjata sellele, et oled paks.

Ma andsin talle ka sinu aluspesu, mis ma sulle meie aastapäevaks kinkisin, aga mida Sa ei kanna, sest ütled, et mul ei ole hea maitse.

Leidsin ka seksika pluusi, mis mu õde sulle jõuludeks saatis, mida Sa ei kanna lihtsalt mu õe kiusamiseks. Ma annetasin ka need saapad, mis sa kallist butiigist ostsid ja ei kanna, kuna kellelgi töö juurest on täpselt samasugune paar.»

Mees tõmbas kiirelt hinge ja jätkas: «Ta oli nii tänulik mulle mõistmise ja abi eest ning kui ma teda uksest välja saatsin, pöördus ta pisarsilmil minu poole ja ütles: «Palun… kas teil on äkki midagi muud, mida Teie naine ei kasuta?» Ja siis uksel olles meenuski mulle, et tõesti on siin kedagi, midagi või siis pigem keegi, keda mu naine ei kasuta enam aastaid ning on ammu oma peast välja visanud …»

Räägitakse, et enamik mehi muutuvad truudusetuks kui nad tunnevad ennast mitte armastatud või piisavalt hinnatud. Armastus kaob kui tuhk tuulde.

Kas see on mõistlik põhjus või on see lihtsalt väiklane vabandus, et õigustada oma truudusetust või see on hoopis lugu, milles peitub ka igapäevane märkamata jäänud point? Mida arvad Sina?

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!


KOMMENTAARID

Guido
(2016-10-25 13:37:10)


Tubli poiss :) Naine vaadaku esmalt endasse, siis oma suhet, läbisaamist ja neid tegusid – miks mehe just kui kaotas :)

gunnar
(2016-10-25 14:24:14)


Tubli poiss jah.

Gerli
(2016-10-25 18:20:52)


Ja mis siin õiget siis on? Naine on alati süüdi kui mehel armastus kaob, aga raske seda armastuse tuld anda siis kui endal ka juba seda seest pole, kuna mees onliiga laisk et ennast naise jaoks liigutada. Armastust,Suhted, Perekond, Truudus – see on Töö!

  Gert
  (2016-10-26 00:18:43)


  Aa see kui naine isegi ei suvatse tänada kingituste eest ja pigem solvavalt vastab, et “sul pole maitset” siis WTF mida sa ootada. Antud juhul oleks (ma ei usu, et se lugu for real on) tegemist egoistliku naisega. Ja sa täpselt selle mille ära teenis.
  Oletame ma tulen töölt koju ja naine on kogematta toidu ära kõrvetanud, ma ei lenda ju talle selga, et sa ei oska süüa teha. Ma pigem lohutan teda, et ikka juhtub. Sõnad teevad rohkem haiget kui mõni seda ette oskab kujutada. Ma õigusta onu tema petmises suhtes aga varem või hiljem tuleb sellise suhtumise pärast pohhui peale.

siiri
(2016-10-25 20:35:29)


see mees oleks võinud ennem naisele öelda mida ta tunneb äkki oleks naine siis rohkem pingutanud ennem kui petma läheb? alati on teine võimalus aga enamik mehi ei julge lihtsalt naisele tõtt öelda

Jaanika
(2016-10-26 00:32:48)


Tõetera on sees 🤔 Enne tasub endasse vaadata ja siis alles süüdistada. Mehed vajavad sama palju tähelepanu ja hoolt nagu naisedki…
Siiri, see mees vb ongi rääkinud oma naisega, või vähemalt püüdnud rääkida aga naine ei ole tahtnud kuulata ega arutada, tema jaoks, ebameeldivat teemat… teooriaid võib palju olla aga üks on kindel, ka mees väsib lõpuks ühe poolsest pingutamisest…
suhe ongi tugev koostöö, mõni raskem, mõni kergem…

NIMI
(2016-10-27 10:57:08)


Ood petmisele jälle. Palju Õnne ! See, et naine ei kanna särke või asju mis talle ei meeldi, on küll hea põhjus teisega voodisse maandumiseks. Mis siis kui sellele kerjusele ka ühel hetkel mõni kleit või pluus ei meeldi? No absurdne tõesti. Ju siis puudus suhtes armastus mehe poolt. Teen haledat kutsu nägu ja mees kohe sulab :D Ausalt sellise mehega , kes iga volksutava kurvakutsu näoga voodisse ronib, mina elada ei soovikski. Mingi tugevus ja väärikus võiks ikka mehes säilida. Ennem kui võõraga voodisse ronid, oleks võinud siis naisega rääkida ja mõista anda:)

  Uuuu
  (2017-05-25 04:36:26)


  Ja alati on muidugi süüdi mees, naine on ju süüdimatu.

Anni
(2016-10-28 15:29:31)


PETMIST EI VABANDA MITTE MISKI!

Nonoh.
(2017-03-29 05:57:55)


Vababandab ikka küll.! Eriti lahe on, ise kogetud, olukord, kui naine petab. Siis olevat tegu sellise sügava sisemise kauni eximusega. Kui mees petab, siis on ta lihtsalt siga.:)

M.T.
(2017-04-25 09:59:12)


Suhe on ikka kahepoolse pingutuse vili.Kui üks pooltest veidigi lõdvemaks laseb polegi see enam suhe vaid kohustus,mis on peale surutud Suhe ei tohiks muutuda kohustuseks. Siis väsib “nõrgem”pool ja tulebki petmine.See on minu arvamus.Suhtes tuleks arvestada teineteise tunnetega igas olukorras.

M.T.
(2017-04-25 10:00:10)


Suhe on ikka kahepoolse pingutuse vili.Kui üks pooltest veidigi lõdvemaks laseb polegi see enam suhe vaid kohustus,mis on peale surutud Suhe ei tohiks muutuda kohustuseks. Siis väsib “nõrgem”pool ja tulebki petmine.See on minu arvamus.Suhtes tuleks arvestada teineteise tunnetega igas olukorras.

M.T.
(2017-04-25 10:01:44)


Suhe on ikka kahepoolse pingutuse vili.Kui üks pooltest veidigi lõdvemaks laseb polegi see enam suhe vaid kohustus,mis on peale surutud Suhe ei tohiks muutuda kohustuseks. Siis väsib “nõrgem”pool ja tulebki petmine.See on minu arvamus.Suhtes tuleks arvestada teineteise tunnetega igas olukorras.

M.T.
(2017-04-25 10:03:24)


Suhe on ikka kahepoolse pingutuse vili.Kui üks pooltest veidigi lõdvemaks laseb polegi see enam suhe vaid kohustus,mis on peale surutud Suhe ei tohiks muutuda kohustuseks. Siis väsib “nõrgem”pool ja tulebki petmine.See on minu arvamus.Suhtes tuleks arvestada teineteise tunnetega igas olukorras.

Olev
(2017-05-22 09:35:33)


Väga õpetlik lugu!

Naistel tasub sellepeale mõelda pikemalt,ja midagi ette võtta…

Aase
(2017-05-23 01:56:16)


Samamoodi võib siis naine teha, et näe kohtasin ühte vaest meest, kellel olid lagunenud riided ja ulatas mulle metsast korjatud lilled. Ta ütles , et mul on ilusad silmad, mida mu mees pole mulle öelnud. Mainis, et mul on ilus kleit, mis minu mehe arust on nõme. Kutsun ta tuppa ja pakun talle suppi, mis mu mehele ei kõlvanud, pakun kooki, mis oma mees vähe magusaks pidas.Ta kiidab ja imetleb mu kokakunsti ning tänab kõhutäie eest! Ja siis edasi..teadagi mis tulla võib!!

Pärnakas
(2017-05-23 11:46:09)


Mul oli sama moodi,olen rääkinud naisega aga ikka hoiab kuidagi eemale ja ei taha minuga eriti midagi koos teha. Selle asemel,et minuga koos olla on ta sõbrannadega ja on öelnud et minuga pole nii huvitav enam kui teistega. Koos olime mingi 7 aastat, aga nüüd läksime lahku,kuna ma ei viitsinud enam pingutada.

...
(2017-05-23 20:12:19)


Paneb küll m6tlema. Olen petnud teist meest, kuna tundsin allamäge armatust. Lihtsalt tundsin rohkem üksikust. Tema pingutab t66d ja n6uab ainult sexi ja teeb palju t66d autoga. Mingi romatika polnud. Libika tunne polnud enam. Tunnistasin talle et oldn petnud. Ta andis mulle v6imalust koos pingutada ylesse. Tglt polnud v6imalik. Tegime romatika 6htu kuid mingi säde armastus polnud. Ma ytlesin mitu korda lähme lahku. Ta n6us aga ikkagi pidas mind pruudiks ja kolisin minema.. nii olen täis m6nus vallalist.. nyyd mees syydistab mind et vähe armastust.. ma wtf. Ah mida iganes. Elan yle. Nyyd ma püüan mitte korduda petmist väldmist. See on suur vale tegu.. leidsin omale eluarmastust.

NIMI
(2017-05-24 09:33:20)


Eks selles loos oli ju point,et naine ju polnud olnudki pikka aaega mehele naiseks… Ei nimetaks petmiseks asja harrastamist, mida ei kasutatta. Oli ju nende elu lihtsalt kooselu, kus puudus möistmine ja ka isegi fyysiline lähedus.

jajah
(2017-05-25 07:18:40)


Ise ei taha aga teistele ei tahaks ka nagu anda.

sirts
(2017-05-28 21:42:37)


Tahes tahtmata juhtub petmist,kui üks pool on passiivne ja kui korra oled petmise maitse suhu saanud,siis võibki see korduma jääda,aga teise asju lihtsalt ära anda,ma ei pea ka õigeks.seda oleks pidanud naine ise tegema või mis iganes.

malle
(2017-05-29 09:06:31)


minul oli 3 aastat selline olukord,tegin kõik mis vaja aga elukaaslane korjas omale igasse töökohta uue naise-nyyd elame eraldi,aga ikka jookseb siia enne ma ei kõlvanud-nyyd aga kyll
see mees pole kunagi pereelu elanudki,koguaeg naised vahetuvad,lapsi tal ka pole elus olnud,minu lapsed tahtsid teda nagu kasuisana pidada ja pidasid temast lugu,kuna nende isa on juba 14 aastat surnud,aga isegi mu lapsed ei sobinud,teiste naiste lapsed aga kyll,minu lapsed aitasid kodus koguaeg,aga teised naised ja nende lapsed tahtsid ainult raha ilma midagi tegematta,uusi autosi ja palju muudki-vähe alatu tegu kyll,me tegime kodus kõik,mida vaja ja lõpuks viskas mu haigena veel majast välja kah,kui ma enam midagi teha ei suutnud-olin pelgalt koduori,kuna ise oli koguaeg tööreisus või teise naise juures
.

longchamp outlet
(2017-09-25 03:23:45)


index.php?site=


Lisa oma kommentaar