Отзывы о Kaz Credit Line свидетельствуют о высоком уровне обслуживания и индивидуальном подходе к каждому клиенту. Компания предлагает широкий спектр кредитных продуктов, адаптированных под различные потребности заемщиков. Будь то потребительский кредит, автокредит или ипотека, Kaz Credit Line готова предложить оптимальное решение.

Credit 365 отзывы вызывают противоречивые чувства. С одной стороны, многие ценят оперативность выдачи денег и минимум документов. С другой - некоторые недовольны навязчивыми звонками при просрочке. Перед обращением стоит тщательно взвесить все за и против. Помните, что микрозаймы подходят только для краткосрочных нужд. Внимательно читайте договор и не берите больше, чем сможете вернуть.

Отзывы о Neo Credit разнятся. Одни хвалят простоту получения денег и оперативность службы поддержки. Другие жалуются на навязчивые звонки при просрочках. Большинство клиентов отмечает, что Neo Credit - надежный сервис для срочных займов https://fingo.kz/zaim/neo-credit/otzyvy/, но советует внимательно читать договор и не затягивать с возвратом, чтобы избежать крупных переплат.Naine pussitas oma poiss-sõpra, kuna viimane ei like’nud piisavalt kiiresti Instagramis tema selfie’t


Foto: 22-aastane naine arreteeriti, kuna pussitas oma poiss-sõpra, kes piisavalt kiiresti tema uut selfie't ei like'nud. Artikkel avaldatud: 16.10.2023, 13:29.

22-aastane naine arreteeriti pärast seda, kui oli oma poiss-sõpra terava endlikepiga näkku pussitanud. Põhjuseks oli see, et mees 10 minuti jooksul Instagramis tema selfie’t ei like’nud.

«See on julm, et mind süüdistatakse milleski, mis peaks olema põhiseaduslik õigus,» ütles kahtlustatav.

“On infoühiskond. Millal need täissöönud sead seal Washingtonis ärkavad ja mõistavad, et kui Sa oled suhtes, siis Sinu partner peab sinu pilte like’ma max 10 minuti jooksul, kui see üles on läinud. Kui keegi on siin ohver, siis olen see mina.»

Naise advokaat tegi ka avalduse: «See noor naine tegutses enesekaitseks, kuna tema tundeid rünnati. Ta kulutas 3 tundi õige filtri seadistamisele, et saaks täiusliku selfie.

Ta logis isegi Facebooki Messengeri sisse ja nägi, et poiss-sõber on “võrgus” ning ta polnud pilti like’nud, mis tähendas, et mees arvas, et pilt on kole.


See, et mees ootas 11 minutit, enne kui like pani, on minu kliendi suhtes tundetu ja barbaarne käitumine.»

«See naine on poliitiline vang, keda kiusatakse taga tema rassi pärast,» lisab prokurör, kes plaanib kõik süüdistused naise suhtes tühistada.

«Tema poiss-sõber võis selle 11 minuti jooksul jumal teab mida teha, näiteks magada mõne teise naisega. Ma ei kujuta ette neid tundeid, mida naine pidi tundma, kui ta endlikeppi teravaks ihus ja poiss-sõpra koju ootas.

Mees elas küll rünnaku üle, kuid me esitame talle süüdistuse tunnete ründamises ja nõuame maksimumkaristust – surmanuhtlust.»

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!