Puhasta keha mürkidest 48 tunniga – nädalavahetuse keha puhastuse toitumiskasva


Foto: Kui reeglina keha puhastuskuurid kestavad 10 päeva, siis järgnev kõigest 48 tundi. Vaata toitumiskava ja alusta juba laupäeval ning esmaspäeval oled värskem, energilisem ja tunned end paremini. Artikkel avaldatud: 10.02.2017, 16:23.


Kui tunned end pidevalt väsinud ja kurnatuna ning silmade alla on tekkinud mustad laigud, siis tõenäoliselt Su kehas on liiga palju mürkaineid ja jääkprodukte.

Kui mürkaineid koguneb liiga palju, siis probleemsed koed ja organid muutuvad vastuvõtlikumaks erinevatele haigustele. Probleemide vältimiseks tuleks turgutada organismi võimet väljutada erinevaid jääkprodukte ning parim aeg selleks on nädalavahetus.

Nädalavahetusel puhkame kõige rohkem ja saame pöörata rohkem tähelepanu endale ja enda tervisele ning seetõttu on lihtsam pidada kinni erinevatest toitumiskavadest. Järgnevalt toomegi toitumiskava, mis vabastab keha erinevates mürkainetest 48 tunniga.

Lisaboonusena erinevad kehapuhastuse programmid kestavad kümmekond päeva, siis järgnev programm kestab kõigest 2 päeva – laupäeva ja pühapäeva.

Laupäev

Hommikusöök: juua 250 ml sooja vett ning süüa 1 tassitäis kaerahelbeid, millele lisada 1 tl linaseemneõli (võib kasutada ka teisi tervislikke toiduõlisid), 200 ml maitsestamata jogurtit ja pool tassi mustikaid. Kõrvale juua 250 ml rohelist või musta teed.

Lõunasöök: 250 grammi praetud heiki (või mõnda muud kala). Kõrvale värske salat (tomat, roheline salat, lehtpeet, 1 tl oliiviõli) ja soovi korral ka 1 kartul. Magustoiduks 1 banaan ja 1 viil arbuusi ning joogiks klaas vett.

Vaheeine: veerand tassi kõrvitsaseemneid, 1 õun, 180 grammi jogurtit ning joogiks vesi.

Õhtusöök: 150 grammi tuunikala, pool tassi aurutatud/keedetud köögivilju, 2 tassi täit värsket salatit, millel on lisatud tilk oliivõli ja sidrunimahla ning kõrvale juua vett või rohelist/musta teed.

Pühapäev

Hommikusöök: tass kaerahelbeid 200 ml jogurtiga. Joogiks tassike rohelist teed ning magustoiduks 1 pirn.

Lõunasöök: 1 greip

Vaheeine: kauss köögiviljasuppi, 200 grammi praetud kana rinnafileed. Joogiks vesi.

Õhtusöök: Mõned viilud peeti, kõrvale porgandisalat, viil leiba või saia ning tassike teed. Kui võimalik, siis juua nõgese teed.

Toitumiskavas on veele antud täpsed kogused, sest see kogus on kohustuslik. Vett võib tarbida rohkem – igal ajal ja täpselt niipalju, kui soovitakse, aga mitte vähem kui toitumiskavas kirjas.

Lisaks enne hommikusööki on soovitatav alati juua vähemalt 250 ml sooja vett ja seda iga päev, igal hommikul, mitte ainult toitumiskasva jälgimise ajal.

Soovid tervislikke smuutisid ja jooke, mis alandavad kaalu? Siis KLÕPSA SIIN, kirjuta otsingusse BLENDER ja tutvu soodsate ning kvaliteetsete blenderitega. Odavaima blenderi saab kõigest €11.99 eest!

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!