Moskvas sai ajakirjanik otse-eetris «molli»


Foto: Moskvas sai ajakirjanik otse-eetris peksa. Artikkel avaldatud: 03.08.2017, 12:48.

2. augustil tähistati Venemaal õhudessantnikute päeva ja sel päeval tarvitatakse alati ohtralt alkoholi ning tihti tekib sellest tingituna konflikte ja kaklusi. Moskvas leidis aset ka vahejuhtum, kus otse sündmusi kajastanud reporter otse-eetris lõuga sai.

NTV reporter Nikita Razvozžajev andis parasjagu otse sündmustest ülevaadet, kui äkki ilmus tema kõrvale turske ilmselgelt purjus mees, kes rääkis roppusi ja kui reporter palus tal mitte segada, lõi reporterile rusikahoobi näkku.

Otseülekanne katkestati ja uudiseid edastanud naissaatejuht vabandas televaatajate ees intsidenti kui «et meil on mingid probleemid» ning avaldas lootust, et Razvozžajeviga on kõik ikka korras.


Pealtnägijad selgitasid hiljem NTV-le, et ründaja põgenes sündmuskohalt, kuid politseinikud pidasid ta hiljem kinni. Võimuesindajate kinnitusel ei pruugi ründajal mingit tegelikku seost õhudessantväelastega olla.

Vaata vahejuhtumit allolevast videost (vene keeles):

Tänaseks on leidnud kinnitust, et mehel ei olnudki mingit seost õhudessandiga ja ei olnud kunagi ka õhuväes teeninud. Samuti pärast mehe kinnipidamist, leebus ta ja soovis lepitust, aga ilmselgelt sellega nõus ei oldud.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!