Naised, siin on põhjused, miks sperma neelamine äärmiselt kasulik on


Foto: Järgnev artikkel on hariv ja kasulik, sest saad teada, miks sperma lisaks lastetegemisele tervisele kasulik on. Artikkel avaldatud: 06.04.2017, 11:51.

Enamjaolt mehe seemnevedelikku ehk spermat seostatakse pelgalt rasestumisega, aga tegelikkuses mehe elueliksiiril on peale rasestumise veel väga palju kasutegureid ja seda kinnitavad ka erinevad uuringudNiisiis naised, kui teile ei meeldi neelamine, lugege kindlasti seda artiklit.

See võib tunduda vastikuna, kuid mehe seemnevedelik on tervisele väga kasulik, olenemata, kas see siseneb vaginaalselt või oraalselt. Alles hiljuti avastati, miks spermat on kasulik neelata. Esiteks toimib see nagu antidepressant!

Hiljutine New Yorgi ülikoolis tehtud uuring tõestas, et sperma töötab kvaliteetse antidepressandina. Huvitava faktina leiti, et naised, kes neelavad mehe seemnevedelikku, kogevad ebatõenäolisemalt enesetapumõtteid.

Teine põhjus? See aitab Teil magada! Sperma sisaldab melatoniini, mis on unehormoon. Sel põhjusel pärast seksi või sperma neelamist saabub väga hea uni. See on win-win mõlemale.

Sperma on täis erinevaid vitamiine. See võib kõlada uskumatuna, aga niikaua kui neelatakse seemnevedelikku paar korda nädalas, võib vitamiinide ja toidulisandite võtmise vahele jätta. Tundub naljakas, kuid see on tõsi. Teadlased ütlevad, et spermas on ohtralt kaltsiumi, kaaliumi, magneesiumi, vitamiini B12, C vitamiini ja piimhapet. Sperma toiteväärtuse tabeli leiab SIIT.


Kui neelate, on väiksem tõenäosus langeda depressiooni või stressi.  Sperma sisaldab türeotropiini ja serotoniini, mis aitavad tõrjuda ärevust ja depressiooni.

See hoiab Teie hambad terved. Jällegi pole see nali, sest see aitab vältida hambakaariest, kuna sperma sisaldab kaltsiumi ja tsinki.

Järgmine võib tunduda šokeeriv, kuid vähiuuringute keskus Lyon’is Prantsusmaal on avastanud, et sperma vähendab riski haigestuda rinnavähki koguni 58 protsenti! Mida rohkem Te seda tarbite, seda väiksem võimalus on haigestuda rinnavähki.

Uuringud on ka leidnud, et seemnevedelik võib parandada naise vaimset erksust ja tema üldist mälu. Neelates parandate oma mälu. Kes oleks seda võinud uskuda?

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!