Need on 10 mõjuvat põhjust, miks iga naine peaks laskma oma mehel õlut juua


Foto: Õlu. Miks ei tohi mitte kunagi keelata mehel õlut joomast. Artikkel avaldatud: 18.03.2020, 0:00.

Me kõik teame, et õlu on alkohoolne jook, mida inimesed tavaliselt eelistavad juua teatud toitude kõrvale, eriti Põhja-Ameerikas ja Euroopas.

Õlles on suurem valgu ja B-vitamiini sisaldus kui veinis, kuid selle antioksüdantide sisaldus on samaväärne veiniga. Humal, mis on õlu põhikomponent, on rikkalik flavonoidide poolest, mis on tugevad antioksüdandid.

Õlu on ka väga hea teatud mineraalide allikas, mis mängivad olulist rolli erinevates ainevahetusprotsessides. Kui õlut tarbida mõõdukas koguses, aitab see tervist mitmel viisil parandada.

Siin on 10 head põhjust, miks Sa peaksid jooma õlut:

1. Õlu hoiab neerud tervena! Hiljutine uuring on avastanud, et õlu on väga hea neerudele. Pudel õlut vähendab neerukivide riski 40% võrra.

2. Õlu vähendab samuti halba kolesterooli!

3. Õlu suurendab B-vitamiini taset! Vastavalt ekspertidele, sisaldab see jook mitmeid B-vitamiine (B1, B2, B6 ja B12). Nad ütlevad ka, et õllejoojatel on 30 protsenti kõrgem B6-vitamiini tase kui mittejoojatel ja 2x kõrgem kui veinijoojatel. Õlu on ka helde vitamiin B12 allikas.

4. Õlu tugevdab luid!


5. Õlu aitab ravida unetust! Õlles olevad laktoflaviin ja nikotiinhape soodustavad und.

6. Õlu vähendab oluliselt südameinfarkti riski! Õllejoojatel on 40 kuni 60 protsenti väiksem risk saada infarkti kui mittejoojatel.

7. Õlu aitab vältida trombide teket!

8. Õlu parandab mälu! Hiljutine uuring on näidanud, et õllejoojad kannatavad vähem Alzheimeri tõve ja dementsuse all kui mittejoojad.

9. Õlu aitab võidelda stressiga! Eksperdirühm Montreali Ülikoolist on leidnud, et kaks klaasi õlut päevas vähendab stressi ja ärevust.

10. Õlu teeb naha ilme nooruslikumaks ja ilusamaks! Teatud vitamiinid õlles aitavad taastada naha välimust ja on positiivse mõjuga pigmendile. Nahk muutub siledamaks ja nooruslikumaks.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!