Naine lõpetas rinnahoidja kasutamise – paar nädalat hiljem tema rinnad on tundmatuseni muutunud


Foto: Järgnevast artiklist saad teada, miks loobuda mõneks ajaks rinnahoidja kandmisest. Artikkel avaldatud: 08.06.2017, 14:00.

Mitte kõik, aga enamik naisi kannab rinnahoidjat iga päev. Rinnahoidjad on mõeldud rindu toetama ja hoidma neid paigal ning isegi mõned mudelid on mõeldud rindu suurendama.

Enamikule naistele on liigagi tuttav ka see vabastav tunne, kui õhtul rinnahoidjast vabaneda saab. Ühesõnaga pole rinnahoidja kõige mugavam tükk riietuses.

Miljonid naised taluvad päevast-päeva edasi seda ebamugavust, kuna nad lihtsalt on veendunud, et rinnahoidjat peab kandma, kuid allpool on 5 põhjust, miks mõneks ajaks rinnahoidja kandmisest üldse vabaneda.

1. Rinnad kasvavad suuremaks

Sa mõtled, kuidas on see võimalik? Seletus on üsna lihtne: ilma rinnahoidjata oled Sa sunnitud rohkem kasutama oma rindkerelihaseid, et rinnad püsti seisaksid.

Lihased kasvavad ja sellega ühes ka rinnad ning Sa pead selga sirgena hoidma, mis rõhutab rindade suurust veelgi.

2. Ilusam vorm

Rinnahoidja hoiab tagasi loomulikku rindade ümarust. Kui soovid, et Sinu rinnad võtaksid loomuliku kuju, siis loobu mõneks ajaks rinnahoidjast, kuid ole kannatlik, sest see võib võtta aega, enne kui mingeid muutusi märkad.


3. Rinnad tunnevad ennast paremini

Valesti valitud rinnahoidja võib rindades põhjustada vereringehäireid ja tekitada hingamisraskusi. Vabalt hingavate rindadega ei pea Sa nende asjade peale mõtlema.

4. Sa magad paremini

Paljud naised magavad rinnahoidjaga, kuid magamine peab olema pingevaba ja rinnahoidjaga magades ei ole see seda kohe kindlasti. Kõige parema une tagamiseks maga üldse alasti!

5. Sa säästad raha

Kvaliteetsed rinnahoidjad maksavad korralikku raha, kuid kui Sa neid nagunii ei kasuta, siis saad oma raha mujale suunata.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!