Keegi ei mõista, miks isa ikka veel saadab eks-abikaasale roose – siis ta paljastab uskumatu tõe


Foto: Billy Flynn. See postitus ilmus 12. veebruaril Facebook'is ja praeguseks on seda jagatud üle 182 000 korra ning avalikustatud ka suurtes veebiväljaannetes, nagu DailyMail. Artikkel avaldatud: 04.02.2020, 0:00.

Kõik paarid, kes on abielus või neil on ühised lapsed, loodavad et nende armastus ja kooselu jääb püsima terveks eluks. Aga paraku erinevatel põhjustel ei ole see alati nii.

Lahkuminek on peaaegu alati valus, vähemalt ühele osapoolele ja nagu me teame, siis tihti pärast lahkuminekut tekib teise poole suhtes viha ja pahameel, mis ei ole kellelegi hea, eriti kui mängus on ka lapsed.

Tõenäoliselt me kõik nõustume, et ükski laps ei vääri olemast olukorras, kui vanemad otsustavad minna lahku, aga samas hakkavad üksteise peale pidama vaenu ja viha. Lapsed ei ole selles süüdi ja täiskasvanud peaksid siiski käituma täiskasvanulikult.

Viimast ilmestab kulutulena leviv Facebook’i postitus, kus Billy Flynn kirjeldab, kuidas ta otsustas käituda oma perekonnaga pärast lahutust. Tema põhimõtteks on: lapsed ei peaks kannatama, kui vanemad on otsustanud lahutada.

Siin on postitus, mille Billy Flynn kirjutas:


«Mu eks-abikaasal on täna sünnipäev. Seega ärkasin varakult, ostsin lilled, sünnipäevakaardi ja kingituse ning läksin eks-abikaasa poole. Koos lastega andsime talle üle kingitused ja valmistasime ka hommikusöögi.

Aga nagu tavaliselt keegi alati küsib, mis kuradi pärast ma veel kogu aeg tema heaks jaoks asju teen. See küsimus ärritab mind ja seega ma pean vajalikuks seda kõigile selgitada.

Ma kasvatan kahte väikest mehehakatist, kellele ma olen eeskujuks. See, kuidas ma kohtlen nende ema, kujundab ka tulevikus oluliselt nende suhtumist ja käitumist naistesse ning üleüldse suhetesse. Ma arvan, et minu puhul isegi rohkem, kuna ma olen lahutatud.

Seega, kui Sa ei kujunda oma lastele suhetes head käitumist, siis oleks viimane aeg end kokku võtta. Ole oma eks-partneri vihast üle ja ole eekujuks. See on tähtsam kui Sina.

Kasvata oma poegadest tublid mehed. Kasvata oma tütardest tugevad naised. Maailm vajab neid, rohkem kui kunagi varem.»

Seda 4 päeva tagasi avaldatud postitust on jagatud üle 182 000 korra. Jaga seda sinagi.

Allikad: Facebook ja DailyMail.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!