Matthew Hogg

Kas teadsid, et on olemas kaasasündinud haigus, mille tulemusena toodab keha ise alkoholi?

Haiguse nimi on auto-brewery syndrome, mida eesti keelde tõlgituna võiks kutsuda pruulikoja sündroomiks. Selle tulemusena muudab keha söögi automaatselt alkoholiks ning iga einestamine tähendab ka purju jäämist.

Esmapilgul võib tunduda, et tegu on ju väga toreda haigusega, aga Matthew Hogg nii ei arva, sest iga kord, kui ta sööb suhkruid või süsivesikuid, siis tema keha muudab selle etanooliks, mille tulemusena jääb mees vinti või tekib pohmell.

Lisaks vaevab meest pidevalt mitmed tervisehädad nagu väsimus, lihasevalud, krooniline peavalu ja palju muud.

Sündroom algas mehel tõenäoliselt teismelise eas, aga diagnoositi alles 20 aastat hiljem. Ta enda sõnul hävitas see ta elu, sest pidev kehv enesetunne mõjus õpingutele kui ka suhetele halvasti.

MIS ON PRUULIKOJA SÜNDROOM?

Pruulikoja sündroomi (auto-brewery syndome) korral paljuneb kõhus olev pärmseen ebatavaliiselt kiirelt ja agressiivselt, misttõttu kõik süsivesikud ja suhkrud muudetakse alkoholiks. Haigusele puudub ravi ning ainsaks võimaluseks on sümptomite leevendamine erinevate seenevastaste ravimitega kui ka süsivesiku – ja suhkruvaese dieediga.

Allikas: vice.com

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!


KOMMENTAARID

baltimore ravens jerseys
(2017-09-26 22:00:03)


I am commenting to make you know what a fantastic experience our child experienced viewing your web site. She noticed lots of pieces, with the inclusion of what it’s like to have an amazing helping character to have many more very easily fully understand a number of extremely tough subject areas. You really surpassed our own expected results. Thank you for coming up with those useful, trustworthy, informative and even easy thoughts on that topic to Janet.


Lisa oma kommentaar