Mees kaebas ööklubi kohtusse, kuna pimeda valgustuse tõttu rasestas koleda naise. Nõue on …


Foto: USAs, Georgia osariigi pealinnas Atlantas kaebas mees ööklubi kohtusse, süüdistades ööklubi odavat baari ja hämarat valgus selles..... Artikkel avaldatud: 26.02.2020, 0:12.

USAs, Georgia osariigi pealinnas Atlantas kaebas mees ööklubi kohtusse, süüdistades ööklubi odavat baari ja hämarat valgus selles, et see pani teda ühte heitma koleda naisega, kes on nüüd rase.

24-aastane George Acosta ütles, et ta on nüüd sunnitud kasvatama last, keda ta ei soovinudki ja elama koos väga ebameeldiva ja inetu naisega ning tema enda sõnul olevat selles süüdi just ööklubi hooletus.

Nimelt ööklubi piletihind sisaldas endas «joo palju jaksad» baari. Nagu nimigi ütleb, maksa pilet ja edasi võid tellida jooke niipalju kui tahad. «Pilet maksis $20 [18 eurot – toim.] ja see andis õiguse kasutada terve õhtu vältel avatud baaril,» selgitab mees. «Loomulikult tarbid tasuta või kõik hinnas jooke rohkem kui oma raha eest ja seetõttu läks natuke lapesse ning jäin ilmselgelt purju,» tunnistab 24-aastane tulevane isa.

«Aga peate aru saama, et see ei ole minu süü, sest ma ei oleks end nii purju joonudki! Mul polnud niipalju rahagi, et end purju juua! Oligi ainult piletiraha!» õigustab end mees ning ütleb, et juhtunus on täielikult süüdi ööklubi.

«See on ööklubi süü! Nemad kostitasid mind odavate jookidega! Tagatipuks oli neil väga kehv valgustus ning ma ei näinud korralikult naise nägugi! See on ööklubist väga vastutustundetu!»


Praeguseks on asi kohtus. Mehe advokaat Brian Philips kinnitab juhtunut kui ka seda, et asi on tõesti kohtus. «Minu klient ja ööklubis olnud naine suundusid peohoos ööklubi tualettruumi, kus puudus korralik valgustus. Seetõttu ekslikult astus mu klient naisega vahekorda, mis põhjustas ka soovimatu raseduse,» selgitas advokaat juhtunut ning jätkas: «Kuna korraliku valgustusega ruumis ei oleks seda juhtunud, siis seetõttu on mu kliendil täiesti õigus. Lisaks oli oma osa ka alkoholil, mis taaskord oli ööklubi odavate jookide süü. See on äärmiselt ebaprofessionaalne ööklubi poolt ja ühtlasi seab kahtluse alla ka klubi turvalisuse.»

George Acosta enda sõnul on viimased kümme kuud olnud tema jaoks täielik luupainaja. See on põhjustanud talle nii vaimset kui ka füüsilist valu ja probleeme ning seetõttu nõuabki mees ööklubilt 1.5 miljonit dollarit (1.3 miljonit eurot).

Lisaks soovib, et kohus eemaldaks mehelt vanemaõigused, mis vabastab mehe ka tulevasest vastutusest ja alimentidest lapse ees. «Ma ei ole mitte kunagi palunud ega tahtnud, et see nii läheks,» selgitab mees oma nõuet. «Lisaks vaadake seda naist! Ma ei saa temaga käia avalikult! Mul on häbi,» lisas ta ning andis vihjamisi teada, et ka laps ei ole tema arust kõige ilusam.

Avaldage kommentaariumis arvamust mehe käitumisest ning kui leiate, et mehe käitumine on vale, siis jagage seda artiklit!

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!