Ema hakkab oma poega vannitama ja see, mis ta leiab tema seljalt, tekitab temas kirjeldamatut õudu


Foto: Jannica Holmberg tõi nagu tavaliselt oma lapse lasteaiast koju, kuid õhtul vannitades avastas ta oma poja seljalt midagi jubedat. Artikkel avaldatud: 06.09.2017, 12:57.

Me kõik usaldame inimesi, kes meie laste järele lasteaias ja koolis vaatavad, samal ajal kui me ise tööl oleme. Kui aga meie lastega midagi sel ajal juhtub, siis tunneme, et meie usaldust on jõhkralt kuritarvitatud.

Kui Jannica Holmberg Rootsist võttis ühel pärastlõunal oma pooleteistaastase poja lasteaiast, tundus kõik normaalne olevat. Kasvatajad tervitasid teda nagu tavaliselt ja keegi ei maininud, et midagi ebatavalist oleks toimunud.

Ta võttis oma väikse poja sülle ja läks välja, kohtas väljas veel ühte kasvatajat, kellega ta mõne sõna vahetas ning läks koju. Jällegi käitus kasvataja täiesti normaalselt.

Kui õhtul tuli väikese poisi jaoks vanniaeg, võttis Jannica poja riidest lahti ja märkas midagi häirivat. Alguses ei saanud ta lapsel särki seljast, kuna see oleks nagu kinni kleepunud. Jannica eemaldas ettevaatlikult särgi ja see, mida ta sealt alt nägi, šokeeris teda korralikult.

Tema poja keha oli kaetud veriste hammustusjälgedega. Need olid sügavad ja jõhkrad ning umbes pooled neist olid verised. Kokku leidsid šokeeritud vanemad oma väikese poisi seljalt 15 hammustust.


See ei olnud esimene kord, kui nende poeg lasteaias viga oli saanud. Nädal varem oli ta näoli kukkunud nii õnnetult, et tema piimahambad tuli eemaldada.

Nüüd oli teda ilmselgelt rünnanud ja hammustanud teine laps või isegi mitu. Jannica oli täiesti pettunud. Rünnak pidi kestma mõnda aega. Kuidas keegi ei märganud, et tema poega rünnatakse ja piinatakse? Ta pidi kohutavalt karjuma ja nutma. Miks keegi ei märganud ega uurinud, mis temaga valesti oli?

Jannica ja tema elukaaslane ei ole veel otsustanud, mida nad peaksid lasteaia töötajate vastu ette võtma.

Vaene väike poiss. Loodetavasti saavad kõik, kes selle teo eest vastutavad on, väärilise karistuse.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!