Ta on maailma halvim isa, nüüd ootab teda julmuse eest 3 aastat vanglas


Foto: Pildil on Roman Afanasjev, kes hoiab oma vanemat tütart vaid ühest jalast kõrghoone katuse serval ja tõmbab teda üles. Artikkel avaldatud: 16.08.2017, 13:47.

Paljude jaoks on laste saamine parim asi siin elus. Vanematena püüame me teha kõik, mis meie võimuses, et meie lapsed oleksid õnnelikud ja terved.

Tänapäeval on lapsevanemad palju hoolsamad, kui asi puudutab laste ohutust. Asju, nagu jalutuskärud, autoistmed ja teatud mänguasjad kontrollitakse ja testitakse enne kasutamist veendumaks, et need ei kahjustaks last mingil moel.

Tundub, et mõned vanemad sellest aru ei saa ja see mees on üks selline inimene.

Roman Afanasjev, kes on kahe lapse isa, on adrenaliinisõltlane. Ta paneb ennast sageli ohtlikesse olukordadesse just selle põnevuse pärast.

See on juba rumal ja vastutustundetu, et panna oma elu lihtsalt lõbu pärast ohtu, kuid teha seda veel ka oma lapsega on lihtsalt julm, põlastusväärne ja haige.

Facebookis ringlevas videos näeb isa kihutamas, samal ajal kui ta oma tütart aknast ühe käega väljas hoiab. Uskumatu julmus.


Kui mees politseile aru andis, ütles ta, et see oli nukk, kuid lõpuks tunnistas siiski, et tegemist oli tema tütrega.

«Ta ei selgitanud oma tegevust,» rääkis Siberian Times’ile kohtueelne uurija Olga Shimanskaya. «Ta väitis ainult, et ta kontrollis kõike ja ei pannud last ohtu.»

Roman on praegu oma tegude eest uurimise all ja süüdimõistmise korral ootab teda kuni kolmeaastane vangistus.

See on arusaamatu, et täiskasvanud niimoodi käituvad ja kaasavad oma julmadesse mängudesse ka oma lihaseid lapsi. Seda meest ei tohiks üldse oma laste kõrvale lubada!

Vaata allpool olevast videost Romani julma kihutamist oma tütrega. Hoiatus! Kaadrid võivad olla häirivad!

https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Ftvk6ru%2Fvideos%2F1780464595303043%2F&show_text=0&width=560

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!