Sinu riided pole olnud kunagi nii valged ja lõhnanud nii värskelt… Kõik mida Sul vaja on, on 2 tilka seda segu


Foto: Sellest artiklist saad teada, kuidas käepäraste vahenditega rasked veiniplekid riietelt maha saad. Artikkel avaldatud: 23.05.2017, 1:47.

Kujuta ette, et Sul on kena õhtusöök koos sõpradega uhkes restoranis. Keegi tõmbab kogemata veiniklaasi sulle sülle ja sinu lumivalge särk saab rikutud.

Paljud on seda kogenud ja peale veini pealeajamist on kindlasti vastik olla ja tuju rikutud. Veiniplekkidest on isegi kallite pesuvahenditega raske vabaneda. Mida siis teha?

Allpool on toodud mõned nipid, kuidas kergesti ja tõhusalt raskesti mahatulevatest plekkidest vabaneda ning Sinu valged särgid saavad uuesti lumivalgeks.

Söögisooda

Leota oma määrdunud riideid 4 l vee ja tassi söögisooda segus ning märkad, kuidas see taastab riide loomuliku värvi vaid paari minutiga.

Äädikas ja sidrun

See on veel üks tõhus mix plekkide eemaldamiseks. Sega sidrun ja äädikas kokku ning lisa seda koos pesuainega pesumasinasse ja pese nagu tavaliselt. Kuigi segu lõhnab natuke tugevalt, siis eemaldab see väga hästi riietelt kõik plekid.


Aspiriin

Purusta 6 aspiriini tabletti ning lisa need kausile veele. Leota seal sees oma plekilist pesu ca 30 minutit. Pese nagu tavaliselt ja plekid on läinud.

Sidrunimahl

Sidrunimahl on tõhus looduslik valgendaja. Lisa tass sidrunimahla koos pesuvahendiga pesumasinasse ja seejärel pese riided ning lase neil kuivada päikese käes – need peaksid olema valgemad kui kunagi varem!

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!