See igapäevane vürts vedeldab verd ja aitab vältida trombide teket. See on kui looduslik aspiriin!


Foto: See vürts on tõhus verevedeldaja ja toimib nagu loodulik aspiriin. Loe, millist kasu Sa veel saad. Artikkel avaldatud: 21.04.2017, 16:25.

Cayenne pipar, mis avastati tuhandeid aastaid tagasi Lõuna-Ameerikast, sisaldab looduslikke verevedeldamiskomponente.

Peale selle, et seda kasutatakse ravimina, on cayenne pipar tuntud rikkalike toitainete ja vähese kalorisuse poolest. Kui kaalute tarbida seda regulaarselt vere vedeldamiseks, pidage enne nõu oma arstiga.

Cayenne pipar on looduslik verevedeldaja ja aitab vältida trombide teket. Trombid võivad tekkida vigastuste või liigse veritsuse tagajärjel, kuid on ka teisi põhjusi. Trombide teke ja sattumine vereringesse võib põhjustada tõsiseid terviseprobleeme.


Trombide tekkeohuga on suurem risk saada südameinfarkti, insulti ja kopsuembooliat. Need haigused võivad põhjustada tõsiseid tervisekahjustusi või isegi surma.

Cayenne pipart võib kuivatada ja jahvatada pulbriks või helvesteks. Vürtsi kasutatakse sageli toitudes erilise maitse lisamiseks. Osades kultuurides kasutatakse seda ka musta pipra asemel. Piprakauna võib kasutada ka toitude juures toorena lisaelamuse pakkumiseks. Seda müüakse ka toidulisandina.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!