Keegi ei tea, miks pruut ja peigmees on haiglas… Siis nad osutuvad ruumile ja pisarad hakkavad voolama


Foto: Lisa Wilson ja Robert Pantoja õnnelik laulatus haiglas isa palatis. Artikkel avaldatud: 06.07.2017, 11:27.

Lisa ja Robert olid planeerinud unistuste pulmi, kus on palju külalisi, toitu, laulu ja tantsu, aga siis tuli nende plaanidesse äkiline muutus.

Paar otsustas pidada pulmad haiglas, et Lisa esimene tants oleks sama eriline, nagu ta ette oli kujutanud.

Kui nad abielluda otsustasid, kavandasid Lisa Wilson ja Robert Pantoja suurt pulma, kuid järsku ühel päeval ei olnud pruut enam huvitatud suurtest plaanidest.

Ta otsustas, et pulmad ei peaks olema suures ruumis ja ta ei soovinud enam suurt hulka külalisi. Selle asemel soovis ta, et pulmad oleksid tema ja Roberti perekondade jaoks olulised, eriti tema isa jaoks.

Lisa isal oli vähk ja ta viidi haiglasse. Pulmad ilma isata oli viimane asi, mida Lisa soovis. Lõppude lõpuks oli isa see, kes andis talle elu, õpetas teda jalgrattaga sõitma ja toetas teda nii headel kui halbadel aegadel.

Lisa mõtles kaua, kuidas isa võiks osa saada tema suurest päevast ja tuli ideele, mis lahendas kõik. Lisa ja Robert abielluvad haiglas, kus Lisa isa viibis.


Lisa ei suutnud oma pulmi ilma isata ette kujutada, nii et tema ja Robert vahetasid abielutõotused oma isa palatis ja pärast seda jagas Lisa isaga oma esimese tantsu.

«Ma küsisin talt, ma ütlesin talle, isa, ma tahan teha oma isa-tütre tantsu sinuga.» Isa ütles: «Ma ei saa tantsida,» ja ma ütlesin: «Sul polegi vaja. Ma tahan tantsida sinu kätega,» lisas Lisa CBS-ile.

See liigutav lugu ja need emotsioonid tulvavad üle pea. See, kuidas Lisa ja tema isa üksteist vaatavad, on nii armas ja ilus. See teeb neile suurt rõõmu, et nad saavad koos sellist hetke ja päeva jagada.

Vaata Lisa ja Roberti imeilusat haiglapulma siit:

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!